Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Magister Farmacji Warszawa Sadyba
new
Inżynieria
Intrec

Intrec
7 900 - 8 750 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
farmacja
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Pomagamy firmom zatrudniać mądrzej i lepiej, korzystając z rozwiązań AI w rekrutacji.

Jesteś doświadczonym Magistrem Farmacji ? A może kończysz staż , za chwilę odbierzesz swoje Prawo Wykonywania Zawodu i szukasz swojej pierwszej pracy jako Magister Farmacji?

Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

Do jednej z Aptek mieszczących się w Warszawie zatrudnimy MAGISTRA FARMACJI

Nawiązując współpracę otrzymasz:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 7900zł brutto-8750zł brutto,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • umowa bez okresu próbnego,
  • system premiowy,
  • dodatek za pracę w dni weekendowe,
  • możliwość dobrowolnych dyżurów i dodatkowo płatnych nadgodzin,
  • system szkoleń w tym dostęp do platformy e-learningowej,
  • pakiet benefitów takich jak: (karta sportowa MultiSport, ubezpieczenie Enel-Med ,
  • rabaty pracownicze na produkty, program rekomendacji pracowników),
  • dogodne godziny pracy od poniedziałku- soboty między 9.00-21.00, w niedziele- 10-20.00,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

  • posiadasz wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
  • jesteś zainteresowany pracą w dzielnicy Sadyba,
  • masz chęć rozwijać się i dbać o dobro Pacjentów,
  • jesteś osobą samodzielną oraz odpowiedzialną,
  • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej,
  • twoją zaletą jest dyspozycyjność i obowiązkowość,
  • posiadasz znajomość programu Kamsoft (mile widziane).

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.

Osoby zainteresowane procesem rekrutacji prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza .

7 900 - 8 750 PLN

Brutto miesięcznie - UoP