• Wszystkie ofertyKatowiceInżynieriaInneSpecjalista ds. Ofertowania/Kosztorysant
    Specjalista ds. Ofertowania/Kosztorysant
    Inżynieria
    Invest Consulting SP Z O O

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    dokumentacja techniczna

    kosztorys

    Microsoft Office

    AutoCAD

    PZP

    Norma

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Prężnie rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisko:

    - Specjalista ds. Ofertowania/Kosztorysant

    Miejsce pracy: praca zdalna

    Invest Consulting to jedna z najbardziej dynamicznych spółek w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii. Aby zapewnić najwyższą jakość realizacji wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania, jednocześnie dokładając wszelkich starań, aby nasze działania wypełniały założenia zasady zrównoważonego rozwoju.

    Twoje obowiązki:

    • wyszukiwanie ofert/pozyskiwanie oraz przygotowanie wyceny ofertowej/przetargowej
    • analiza dokumentacji przetargowej (SWZ, PFU, dokumentacji projektowej);
    • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów, w branży technologicznej, budowlanej, instalacyjnej;
    • dystrybucja zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców;
    • pozyskiwanie ofert od dostawców i podwykonawców, sporządzanie tabel porównawczych;
    • udział w wizjach lokalnych;
    • udział w negocjacjach handlowych z dostawcami i podwykonawcami;
    • sporządzanie umów/zleceń na materiały i prace podwykonawcze;
    • kontrola dokumentacji materiałowej;
    • tworzenie i realizacja planu zakupów.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne/kierunkowe,
    • Udokumentowane 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Doświadczenie w wycenie robót na potrzeby przetargów prywatnych i publicznych,
    • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji przetargowej i projektowej,
    • Znajomość technologii stosowanych w budownictwie,
    • Znajomość programów Norma, AutoCad,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Zdolności analityczne, dokładność i skrupulatność,
    • Nastawienie na współpracę w zespole.

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • prace w dynamicznym rozwijającym się zespole
    • pakiety benefitów pozapłacowych.