• Wszystkie ofertyGdańskInneSpecjalistka/a ds. promocji sektorów produkcyjnych
    Specjalistka/a ds. promocji sektorów produkcyjnych
    Inne
    Invest in Pomerania

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    Angielski

    Mile widziane

    prawo jazdy
    copywriting

    Opis stanowiska

    Dołącz do naszego zespołu jako Specjalista/ka ds. promocji sektorów produkcyjnych i wspieraj rozwój nowoczesnych branż takich jak mobility, półprzewodniki oraz zielona energia. Wpływaj na rozwój gospodarczy województwa pomorskiegopoprzez szeroko zakrojone działania promocyjne. . Twoje główne zadania będą obejmować wsparcie Invest in Pomerania w udziale w targach i konferencjach zarówno w kraju, jak i za granicą, przygotowywanie wysokiej jakości prezentacji i raportów dotyczących gospodarki regionu i wiele innych ciekawych projektów, które pozwolą na przyciągnięcie zagranicznych inwestycji ze wspomnianych sektorów. Realizuj też z naszym wsparciem swoje pomysły, które pomogą nam przyciągnąć najlepsze firmy na Pomorze.

    Zakres obowiązków:

    • Kreowanie i prowadzenie projektów eventowych (branżowych wydarzeń targowych, konferencji i misji gospodarczych zarówno w Polsce, jak i za granicą). Odpowiadanie za kwestie organizacyjne i merytoryczne we współpracy z zespołem;

    • Wyszukiwanie, analizowanie i opracowywanie informacji dotyczących kluczowych branż produkcyjnych: mobility, półprzewodniki i zielona energia.

    • Aktualizowanie/tworzenie informacji na dedykowanych stronach landing page, stronie internetowej i innych..

    • Tworzenie artykułów, raportów i informacji prasowych we współpracy z polskimi i zagranicznymi firmami.

    • Przeprowadzanie procedur zakupowych zgodnie z Prawem Zamówień Publicznych we współpracy ze współpracownikami i prawnikami; w szczególności tworzenie Opisów Przedmiotu Zamówień,

    • Współpraca z dostawcami usług, firmami krajowymi i zagranicznymi;

    • Wsparcie działań związanych z pozyskiwaniem inwestycji dla regionu, w tym przygotowywanie raportów i analiz gospodarczych, wyszukiwanie i opracowywanie ofert inwestycyjnych oraz wsparcie podczas organizacji wizyt studyjnych dla inwestorów.

    • Udział w innych projektach i działaniach, które będą miały na celu promocję sektorów mobility, półprzewodniki i zielona energia.

    Nasze oczekiwania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom C1).

    • Umiejętność planowania i organizowania działań;

    • Mile widziane: Doświadczenie w tworzeniu materiałów prasowych, artykułów, publikacji merytorycznych (patrz: Baza wiedzy - Invest In Pomerania).

    • Mile widziane: Znajomość procedur związanych z dokumentacją oraz umiejętność jej tworzenia, obiegu i archiwizacji.

    • Zainteresowanie tematami związanymi z gospodarką regionu i inwestycjami zagranicznymi w szczególności w obszarze sektorów mobility, półprzewodniki i zielona energia.

    • Kreatywność i otwartość na nowe pomysły i projekty we wskazanych branżach;

    • Gotowość do wyjazdów służbowych w razie potrzeby.

    • Wykształcenie wyższe.

    • Mile widziane prawo jazdy

    Oferujemy:

    • Możliwość spotkań i współpracy z wieloma firmami z różnych branż, dzięki którym poszerzamy naszą wiedzę merytoryczną i dowiadujemy się jakie są trendy na rynku;

    • Różnorodną pracę, w której możesz realizować swoje pomysły i projekty, które są zgodne i osiągają cele naszej strategii;

    • Możliwość udziału w prestiżowych wydarzeniach branżowych, konferencjach, wyjazdach gospodarczych zarówno w kraju, jak i za granicą

    • Możliwość poszerzania wiedzy z zakresu gospodarki regionu, przepisów Prawa Zamówień Publicznych, krajowego systemu obsługi i wsparcia inwestycji zagranicznych

    • Opiekę medyczną Medicover

    • Dofinansowanie do karty Multisport

    1 164 - 1 294 USD