• Wszystkie ofertyWarszawaHRRecruitmentRekruter Inżynierów 🚀
    Rekruter Inżynierów 🚀
    HR
    Inzynierowie.com

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    headhunting
    Rekrutacje
    Angielski
    Proaktywność
    dobra organizacja pracy
    skuteczna komunikacja
    badanie potrzeb
    negocjacje

    Opis stanowiska

    Cześć!

    Jesteśmy Inzynierowie.com – liderem rekrutacji inżynierskich w Polsce. Od 9 lat budujemy zespół specjalistów, którzy napędzają rozwój najbardziej innowacyjnych firm w kraju. Teraz szukamy kogoś wyjątkowego – kogoś, kto dołączy do nas i razem z nami stworzy najlepsze miejsce pracy dla inżynierów w Polsce!

    Kim jesteśmy?

    Dla naszych klientów – zapewniamy dostęp do najwyższej jakości inżynierów i menedżerów, wspierając ich w realizacji ambitnych projektów. Dla Ciebie – oferujemy przestrzeń do intensywnego rozwoju, realizacji Twojego potencjału i bycia częścią zgranego zespołu, który razem z Tobą będzie dążył do osiągania wybitnych sukcesów!

    Stanowisko: Rekruter Inżynierów

    To niepowtarzalna okazja, aby dołączyć do naszego zespołu i wziąć udział w tworzeniu przyszłości rekrutacji inżynierskich w Polsce!

    Jeśli jesteś osobą:

    •  Wybitną – wyróżniasz się w swoim fachu i masz odwagę realizować ambitne cele.
    •  Szukającą miejsca, gdzie Twój talent zostanie w pełni wykorzystany, a sukces zawodowy stanie się rzeczywistością.
    •  Gotową budować zespół inżynierów, zatrudniając tylko najlepszych kandydatów.
    •  Chcącą mieć realny wpływ na sukces firmy, wspierając zarząd w budowaniu zdrowej kultury organizacyjnej.
    •  Która wierzy, że robiąc coś dobrze, można zmieniać świat na lepsze.

    Co będziesz robić?

    • Rekrutować najlepszych specjalistów w Polsce
    • Namierzać i zapraszać topowe talenty inżynierskie, skalując nasz biznes do nowych wyżyn!
    • Samodzielnie prowadzić procesy rekrutacyjne od A do Z
    • Od identyfikacji potrzeb, przez selekcję, aż po ofertę pracy – wszystko w Twoich rękach!
    • Budować kulturę organizacyjną
    • Dbać o to, aby nasza firma była miejscem, gdzie ludzie czują się zmotywowani, doceniani i zintegrowani z naszymi wartościami: profesjonalizmem, transparentnością, innowacyjnością i długotrwałymi relacjami.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    •  Minimum 3-letniego doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla branż inżynierskiej, IT, produkcyjno-przemysłowej lub lotniczej.
    •  Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
    •  Talentu do pracy z ludźmi, doskonałych umiejętności komunikacyjnych i strategicznego myślenia.

    Co oferujemy?

    • Pracę u lidera w branży inżynierskiej - rozwijaj się razem z nami, pracując z najlepszymi.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie – odpowiednio docenimy Twoje doświadczenie i umiejętności.
    • Elastyczną formę zatrudnienia – dostosowaną do Twoich potrzeb, z możliwością pracy hybrydowej.

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy wierzą w to, co robią, i uwielbiają razem pracować. Każdego dnia rozwijamy się, tworząc nowe standardy w rekrutacjach inżynierskich. Dołącz do nas i wspólnie zbudujmy coś wyjątkowego!

    #DołączDoZespołuInzynierowie.com

    Jeśli czujesz, że to jest właśnie ta rola, na którą czekałeś – nie zwlekaj! Aplikuj już teraz i rozpocznij swoją największą zawodową przygodę razem z nami!

     Czekamy na Ciebie!