• Wszystkie ofertyWarszawaHRRecruitmentRekruter Freelancer (branża medyczna)
    Rekruter Freelancer (branża medyczna)
    new
    HR
    ER Group

    ER Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    branża medyczna

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Eagle Recruitment - Jesteśmy polską agencją pracy specjalizującą się w rekrutacjach w obszarze IT, e-commerce, sprzedaży, finansów, marketingu. Wraz z rozwojem w nowych obszarach poszukujemy doświadczonego specjalisty w zakresie rekrutacji w branży medycznej.

    Przyszły zakres obowiązków:

    • kompleksowa odpowiedzialność za powierzone procesy rekrutacyjne E2E,
    • wielokanałowe poszukiwanie kandydatów,
    • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych z wybranymi osobami w celu uzyskania informacji o doświadczeniu, kompetencjach, oczekiwaniach wobec przyszłego pracodawcy,
    • tworzenie raportów po rozmowach i przedstawianie ich klientom firmy,
    • kontakt z klientami w celu koordynacji projektów i podtrzymywania dobrych relacji biznesowych.

    Czego oczekujemy:

    • minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie rekrutacji w branży medycznej,
    • wysokich umiejętności interpersonalnych,
    • nastawienia na realizację celów i samodzielności w działaniu.

    Oferujemy:

    • Współpracę projektową w oparciu o kontrakt B2B,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne zależne od poziomu realizacji powierzonych projektów,
    • Udział w ciekawych projektach pozwalających na rozwój zawodowy.