• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławHRHRSales Process Specialist
    Sales Process Specialist
    HR
    ITLT

    ITLT

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Sales
    it
    Angielski
    account manager
    analiza
    CRM

    Mile widziane

    Jira

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    ITLT realizuje usługi w zakresie pozyskiwania wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT, a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

    Informacje organizacyjne:

    • Stawka: 90-100 zł / h na (netto na FV)
    • Miejsce pracy/praca zdalna: Zapewniamy swobodę pracy zdalnej, przy czym rezerwujemy sobie prawo do sporadycznego poproszenia Cię o wizytę on-site u klientów z którymi będziesz nawiązywał współpracę
    • Sektor: Money Services
    • Proces rekrutacji: 1-etapowy (godzinne spotkanie zdalne z przyszłym przełożonym)
    • Szacowany czas trwania projektu: Długoterminowy/bezterminowy
    • Czas pracy/Strefa czasowa: Standardowe polskie godziny pracy
    • Zespół/Struktura: Będziesz podlegał bezpośrednio pod CEO

    Zakres obowiązków:

    • Pełnienie funkcji samodzielnego specjalisty w dziale sprzedażowym, gdzie Twoim bezpośrednim przełożonym jest CEO firmy
    • Mierzenie efektowności procesów sprzedażowych oraz ofertowych
    • Analizowanie danych oraz materiałów sprzedażowych (dokumentacja, prezentacje)
    • Uczestniczenie w spotkaniach z zespołem technical pre-sales
    • Proponowanie zmian / poprawek (dbanie o Sales Force Effectiveness)

    Wymagania:

    • Przynajmniej 4-letnie doświadczenie z zakresu sprzedaży usług informatycznych
    • Komercyjna znajomość rynku finansowego / bankowego - wymóg konieczny.
    • Wysokie kompetencje miękkie oraz umiejętność szybkiej adaptacji do nowego środowiska pracy.
    • Znajomość języka angielskiego (przynajmniej na poziomie B2+/C1-).
    • Pasja i zainteresowanie branżą IT.
    • Mile widziane: doświadczenie we wdrażaniu systemów CRM.

    Oferujemy:

    • Pracę zdalną.
    • Długofalowe stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B.
    • Dopłatę do karty MultiSport oraz ubezpieczenia.
    • Elastyczne godziny startu pracy.
    • Szansę na uczestniczenie w kluczowych projektach dla dużej firmy działającej w bardzo stabilnym sektorze.

    Podczas aplikowania prosimy o opisanie w kilku zdaniach doświadczenia z zakresu sprzedaży usług i/lub wdrażania systemów IT (np. CRM'ów) konkretnie na potrzeby banku lub instytucji finansowej.

    3 882 - 4 399 USD

    B2B