• Wszystkie ofertySiedlceInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeAsystent inżyniera budowy
    Asystent inżyniera budowy
    Inżynieria
    Jixke sp. z o.o.

    Siedlce
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    odpowiedzialność

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Kończysz technikum budowlane, studiujesz lub planujesz rozpocząć studia na kierunku związanym z budownictwem? Chcemy ułatwić Ci zawodowy start! 🚀

    Dołącz do naszego zespołu na stanowisku Asystent inżyniera budowy

    Wynagrodzenie: 4 000 - 6 000 pln netto + refundacja kosztów nauki w trakcie zatrudnienia

    Forma zatrudnienia: umowa zlecenie na czas określony

    Miejsce pracy: Siedlce (stacjonarnie + delegacje)

    Wymiar pracy: pełen etat

    Tym będziesz się zajmować:

    • wsparcie inżyniera w kierowaniu przydzielonymi budowami i ich nadzorowaniu zgodnie z wymaganiami kontraktowymi, dokumentacją techniczną, wymaganiami kosztorysowymi oraz harmonogramami,
    • pomoc w analizowaniu dokumentacji projektowej oraz udział w bezpośrednim nadzorze nad wykonywanymi pracami budowlanymi,
    • organizacja i ocena pracy podległych pracowników i podwykonawców,
    • obsługa budowy w zakresie zamówień oraz negocjacje handlowe z dostawcami i partnerami.

    Damy Ci:

    • wynagrodzenie 4 000 - 6 000 zł na rękę + pokryjemy koszty Twojej nauki,
    • umowę zlecenie na czas określony,
    • samodzielne stanowisko pracy z dużym potencjałem samorozwoju i możliwością wdrażania własnych rozwiązań,
    • premie uznaniowe za zaangażowanie i jakość pracy,
    • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód),
    • elastyczny czas pracy i wsparcie doświadczonego zespołu, który podzieli się z Tobą wiedzą i pomoże Ci zdobyć nowe doświadczenie.

    Aplikuj, jeśli:

    • posiadasz lub planujesz wyrobić prawo jazdy kat. B,
    • wiesz, że odnajdziesz się w pracy w trybie mieszanym — stacjonarnie w biurze oraz w terenie na budowach w kraju i za granicą (mamy klientów również w krajach skandynawskich),
    • cechuje Cię dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość, lubisz uczyć się nowych rzeczy i szukasz miejsca pracy, w którym chcą Cię na dłużej i Ty chcesz zostać na dłużej.

    Kilka słów o nas

    Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie nowoczesnych obiektów budowlanych dla sektora komercyjnego, przemysłowego oraz użyteczności publicznej. Należą do nas takie marki, jak Jagodne i Asbo. Współpracę z nami doceniają klienci z Polski i Skandynawii, a że jest ich coraz więcej, szukamy kolejnych talentów do naszego dream teamu. :)