• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażBusiness Development Specialist
    Business Development Specialist
    Sprzedaż
    JMB Lab Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    dobra organizacja pracy
    j.polski
    ms excel
    sprzedaż

    Mile widziane

    Linkedln
    Jira
    Confluence
    Woodpecker

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć! 👋

    Jesteśmy JMB Lab – od 2015 roku tworzymy oprogramowanie i mamy ambicję zostać najlepszą w Polsce firmą przeprowadzającą transformację cyfrową i wdrażającą rozwiązania Przemysłu 4.0. Naszym zadaniem jest usprawnianie pracy firm poprzez uporządkowanie, zoptymalizowanie oraz zautomatyzowanie procesów w firmie. Ponad 2 500 firm korzysta ze stworzonego przez nas oprogramowania, a trzech naszych największych klientów jest z nami od początku istnienia firmy. Nasze motto brzmi “Zrozumiemy Twój biznes” i to udaje się nam realizować, gdyż nasi klienci najczęściej doceniają we współpracy z nami jasną komunikację i zrozumienie ich potrzeb.

    To teraz trochę od środka ;) Obecnie nasz zespół tworzą 23 osoby, ale to nie koniec bo cały czas prowadzimy nowe rekrutacje. Nie jesteśmy korporacją. Pracujemy zespołowo w celu osiągnięcia sukcesu dla całej firmy, a jeżeli natrafisz na jakiś problem możesz być pewien, że nie zostaniesz z nim sam!

    Poszukujemy osoby na stanowisko Business Development Specialist.

    Czym będziesz się zajmować?

    • Prospekting, czyli zbieranie danych o potencjalnych klientach,
    • Prowadzenie rozmów telefonicznych z potencjalnymi klientami,
    • Umawianie rozmów z leadami,
    • Budowanie długoterminowych relacji z klientami,
    • Zbieranie wytycznych oraz tworzenie ofert dla klientów.

    Dołącz do nas, jeśli:

    • posiadasz doświadczenie związane z pracą w marketingu, sprzedaży lub obsłudze klienta,
    • lubisz rozmawiać z klientami i budować nowe relacje,
    • jesteś zorganizowany i sam planujesz działania niezbędne do osiągnięcia celu,
    • chcesz rozwijać się w kierunku sprzedaży oraz marketingu,
    • biegle posługujesz się językiem polskim,
    • lubisz pracować na danych, Excel nie ma przed Tobą tajemnic,
    • jesteś osobą proaktywną,
    • dajesz się lubić 🙂

    Dodatkowe atuty to:

    • interesujesz się branżą IT, nowymi technologiami lub przemysłem,
    • posiadasz doświadczenie w pracy w branży IT,
    • jesteś umysłem analitycznym.

    Co nas wyróżnia?

    • Autorski program wdrożeniowy, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła u nas w firmie
    • Wsparcie mentora i reszty osób w firmie od pierwszego dnia pracy

    Co oferujemy?

    • Długoterminową współpracę - To w teorii potwierdzi średnia długość współpracy, a w praktyce każdy nasz pracownik ;) Cały czas szukamy pomysłów jak moglibyśmy ulepszyć naszą współpracę.
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności oraz osiąganych wyników - W naszych zespołach stawiamy na rozwój, dlatego podniesienie umiejętności oraz zdobycie kolejnego doświadczenia będzie nagradzane wzrostem wynagrodzenia adekwatnym do osiągniętego poziomu.
    • Dowolną formę współpracy - Jesteśmy otwarci na wybraną przez Ciebie, najbardziej korzystną formę współpracy, nie tylko umowę o pracę.
    • Elastyczne godziny pracy - W JMB Lab elastyczne godziny pracy to nie tylko teoria (8-16). Nasze biuro jest otwarte w godzinach 7:00 - 21:00.
    • Piątkowy Good Time - Wiemy, że zrównoważony czas pracy to podstawa do osiągania najlepszych efektów, dlatego w każdy piątek masz 3 godziny, które możesz przeznaczyć na co tylko chcesz, może być to rozwój, odpoczynek czy spotkanie z innymi osobami z firmy.
    • Świetną lokalizację biura - Nasze biuro znajduje się u stóp przepięknego parku leśnego Jaśkowej Doliny, który sprawia, że łatwo zapomnieć o jego położeniu w centrum Wrzeszcza. Widok z okien naszego biura wychodzi na malowniczą Polanę Heinricha Bauera, a przed budynkiem znajduje się urocze oczko wodne. Czy trzeba czegoś więcej?
    • Możliwość pracy zdalnej, w biurze i hybrydowej
    • Pakiet medyczny PZU Zdrowie
    • Multisport

    Jeżeli jesteś osobą, która chętnie się rozwija, jest otwarta na nowe doświadczenia oraz lubi pracę z ludźmi – Aplikuj!

    Gdzie nas znajdziesz?

    Nasze biuro mieści się w Gdańsku przy ulicy Jaśkowa Dolina 15. W pobliżu naszego biura znajduje się Centrum Handlowe Manhattan, do którego można się dostać w około 6 minut na piechotę. Biuro jest bardzo dobrze skomunikowane - przy samym budynku znajduje się przystanek autobusowy Sobótki, niedaleko jest również przystanek tramwajowy Jaśkowa Dolina oraz stacja SKM Wrzeszcz.

    Zainteresowany/a? 😃 Zajrzyj do nas na stronę po więcej informacji!

    Do zobaczenia!

    1 552 - 3 623 USD

    B2B