Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Business Data Analyst
new
BI & Data
Just Join IT

14 000 - 18 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Jesteśmy pierwszym wyborem specjalistów IT poszukujących pracy dla najlepszych marek w Polsce i na Świecie. Odkryj z nami globalne możliwości branży i znajdź pracę tu, gdzie rekrutują najlepsi. Dołącz do największej społeczności IT w Polsce!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Power Bi
Data Analytics
SQL
DAX
Angielski
Mile widziane
Snowflake
Opis stanowiska

Świat do którego Cię zapraszamy jest bardziej złożony niż Ci się wydaje.

Najszybciej rozwijający się bootstrap startup w Polsce, pomorska Gazela Biznesu, wyróżniony w Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Tworzymy portale pracy przyszłości, mamy mocne community w Polsce, ale chcemy też tworzyć globalne rozwiązania.

Poszukujemy osoby na stanowisko Business Data Analyst do naszego zespołu Data w dziale Finance & Data.

(Niebieska pigułka) - Świat analityczny

Zbieranie wymagań, tworzenie widoków, zapytań do bazy, malowanie dashboardów. Potrafisz samodzielnie przejąć zadanie i doprowadzić je od początku do końca. Masz wsparcie naszych doświadczonych Product Managerów, Senior Data Scientist i całego, 4 - osobowego zespołu Data. Czujesz się komfortowo w dyskusjach z działem Produktu. Skupiasz się na tym, aby w jak najlepszy sposób połączyć i zwizualizować dane. Swoją pracą codziennie wpływasz na poprawę efektywności kluczowych zespołów w Just Join IT.

(Czerwona pigułka) - Świat biznesowy

Chcesz rozumieć, jak działa biznes. Lubisz rozmawiać z menadżerami o wyzwaniach i potrafisz je przekuć w ustrukturyzowane działania. Kultura start-upu nie jest Ci obca i potrafisz poruszać się po nieco uporządkowanym świecie. Niezależnie od tego, czy proces wymaga budowy od samego początku, czy też poprawy - z chęcią bierzesz się do pracy, jeśli tylko dostrzegasz w tym wartość.

Na tym stanowisku nie wybierasz jednej pigułki - liczymy, że obie już płyną w Twoich żyłach 🩸

TWOJE ZADANIA:

  • współprojektowanie, budowa i utrzymanie systemu raportowania, zarówno w zakresie wizualizacji jak i modelu danych,
  • zapewnienie płynnego funkcjonowania infrastruktury;
  • ścisła współpraca z jednostkami biznesowymi (w szczególności działy Product Engineering, Sprzedaż, Finanse i Marketing) w celu identyfikacji i zaadresowania potrzeb raportowych oraz analitycznych,
  • współpraca z inżynierami w celu zapewniania dobrej jakości danych,
  • odpowiedzialność za cały proces dostarczania analityki (od zebrania wymagań od interesariuszy po przedstawienie ostatecznych wniosków i raportów klientom wewnętrznym),
  • formułowanie i testowanie hipotez we współpracy z resztą zespołu.

WYMAGANIA:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z analizą danych lub analityką produktową,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne z interesariuszami technicznymi oraz biznesowymi,
  • dobra znajomość Power BI i DAX,
  • umiejętność pracy z bazami danych SQL (tworzenie modeli danych, optymalizacja zapytań, praca z nieustrukturyzowanymi danymi),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2),
  • samodzielność oraz branie odpowiedzialności za dostarczane produkty,
  • zdolność do efektywnej komunikacji i pracy z zespołem zdalnym.

Nice to have:

  • zdrowa dawka perfekcjonizmu, połączona ze świadomością, kiedy i jak zrobić mądrze (“better done, than perfect”),
  • doświadczenie w pracy na Snowflake ❄️

OFERUJEMY:

  • startupowy klimat oraz realny wpływ na rozwój firmy,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • pełną wyzwań pracę w luźnej atmosferze,
  • pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna PZU, karta MultiSport lub dofinansowanie do transportu miejskiego, inicjatywy grywalizacyjne wewnątrz organizacji, program poleceń pracowniczych oraz liczne imprezy integracyjne.

PROCES REKRUTACYJNY:

  1. Kiedy Twoje CV wpiszą się w nasze oczekiwania, spodziewaj się telefonu od Justyny z zespołu HR, która umówi się z Tobą na videocall, aby wzajemnie lepiej się poznać.
  2. W kolejnym etapie czekać na Ciebie będzie zadanie techniczne, które zostanie omówione w ramach rozmowy z Damianem - Data Project Managerem, oraz Magdą - Senior Data Scientist.
  3. Jeśli Twoje umiejętności techniczne zostaną pozytywnie ocenione, zaprosimy Cię na spotkanie z Damianem, Dyrektorem Finansowym, który zarządza działem Finance & Data.
  4. Na koniec możesz spodziewać się oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Informujemy, że w związku z Twoim udziałem w procesie rekrutacji organizowanym przez spółkę Just Join IT sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, podmiot ten będzie przetwarzać Twoje dane osobowe umieszczone w dokumentach rekrutacyjnych (CV, liście motywacyjnym itp.) i przekazanych przez Ciebie w toku rekrutacji – więcej informacji uzyskasz klikając w link

Jeżeli chcesz wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam dobrowolną zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Just Join IT sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, prowadzonych w ciągu 1 roku od dnia zakończenia bieżącej rekrutacji w szczególności zgodę na kierowanie do mnie przez Just Join IT sp. z o.o. z siedzibą Gdańsku informacji o takich przyszłych rekrutacjach. Niniejsza zgoda obejmuje w szczególności zgodę na przetwarzanie przez Just Join IT sp. z o.o. z siedzibą Gdańsku moich danych osobowych na potrzeby prowadzenia wobec mnie powyższych działań, zgodnie z przekazaną mi informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych.”

14 000 - 18 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B