Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior Email & Lead Gen Specialist
new
Marketing
Just Join IT

10 000 - 13 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
8 500 - 10 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Jesteśmy pierwszym wyborem specjalistów IT poszukujących pracy dla najlepszych marek w Polsce i na Świecie. Odkryj z nami globalne możliwości branży i znajdź pracę tu, gdzie rekrutują najlepsi. Dołącz do największej społeczności IT w Polsce!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
email marketing
lead generation
Sales
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Jesteśmy startupem, który tworzy jedyny taki ekosystem rekrutacyjny w Polsce. Do naszych produktów należą Just Join IT, RocketJobs.pl oraz Hello HR.

Aktualnie nasza organizacja liczy ponad 180 osób, natomiast cały czas szukamy ambitnych ludzi, którzy razem z nami chcą rozwijać Portale Pracy Przyszłości! Do naszego działu Marketingu B2B szukamy Senior Email & Lead Gen Specialist, który we współpracy z zespołem Performance pomoże nam realizować efektywne kampanie marketingowe oraz e-mailowe. Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie! 🤔

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Projektowanie i realizacja zautomatyzowanych kampanii marketingowych dostosowanych do segmentów klientów B2B, we współpracy z zespołem Performance,
  • Analizowanie wydajności kampanii do segmentów klientów przy użyciu CRM i innych narzędzi analitycznych,
  • Przygotowanie i egzekucja strategii e-mail marketingu dla klientów B2B, w tym newsletterów, kampanii promocyjnych i e-maili transakcyjnych,
  • Optymalizacja projektu wiadomości e-mail, treści i komunikatów w celu zapewnienia wysokiego współczynnika otwarć i kliknięć,
  • Opracowywanie procesów pozyskiwania leadów (MQLs),
  • Wdrażanie modeli scoringowych w celu priorytetyzacji potencjalnych klientów dla działu sprzedaży.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku: co najmniej 4 lata,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1 oraz polskiego na poziomie C2,
  • Analitycznego umysłu, umiejętności pracy na liczbach i analizy wyników,
  • Znajomości arkuszy kalkulacyjnych na poziomie co najmniej średnim (tabele przestawne, wyszukaj pionowo),
  • Znajomości narzędzi do email marketing i marketing automation/CRM, np. Mailchimp, getresponse, pipedrive,
  • Znajomości narzędzi analitycznych z rodziny Google (GA4 oraz GTM) na poziomie średnim,
  • Samodzielności, otwartości na zmiany i kulturę startupową,
  • Umiejętności pracy w zespole i między działami,
  • Dynamicznego i efektywnego podejścia do powierzonych zadań.

Wynagrodzenie 💰

B2B: 10000 - 13000 zł netto + vat LUB Umowa o pracę: 8500 - 10500 zł brutto

Dodatkowo możesz liczyć na:

  • startupowy klimat oraz realny wpływ na rozwój firmy,
  • pracę w systemie hybrydowym (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie),
  • pracę pełną wyzwań w luźnej atmosferze,
  • pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna PZU, karta MultiSport lub dofinansowanie do transportu miejskiego, inicjatywy grywalizacyjne wewnątrz organizacji, program poleceń pracowniczych oraz liczne imprezy integracyjne.

PROCES REKRUTACYJNY

  1. Kiedy Twoje CV wpisze się w nasze wymagania, spodziewaj się telefonu od Agnieszki z zespołu HR, aby wzajemnie lepiej się poznać.
  2. W kolejnym etapie spotkasz się z Marcinem z zespołu HR.
  3. Ostatni etap to rozmowa techniczna z B2B Marketing Managerką - Dagną, prowadzona częściowo w języku angielskim. Przed jej rozpoczęciem otrzymasz również zadanie do wykonania.
  4. Na koniec możesz spodziewać się oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Informujemy, że w związku z Twoim udziałem w procesie rekrutacji organizowanym przez spółkę Just Join IT sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, podmiot ten będzie przetwarzać Twoje dane osobowe umieszczone w dokumentach rekrutacyjnych (CV, liście motywacyjnym itp.) i przekazanych przez Ciebie w toku rekrutacji – więcej informacji uzyskasz klikając w link.

Jeżeli chcesz wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam dobrowolną zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Just Join IT sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, prowadzonych w ciągu 1 roku od dnia zakończenia bieżącej rekrutacji w szczególności zgodę na kierowanie do mnie przez Just Join IT sp. z o.o. z siedzibą Gdańsku informacji o takich przyszłych rekrutacjach. Niniejsza zgoda obejmuje w szczególności zgodę na przetwarzanie przez Just Join IT sp. z o.o. z siedzibą Gdańsku moich danych osobowych na potrzeby prowadzenia wobec mnie powyższych działań, zgodnie z przekazaną mi informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych.”

10 000 - 13 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

8 500 - 10 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP