Oferty
Aplikant Adwokacki/Aplikant Radcowski
Prawo

Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Kałużyńska i Wspólnicy KAiRP sp. k

Votum Group jako lider rynku odszkodowawczego w Europie reprezentował już ponad 220 000 klientów w sporach z ubezpieczycielami. Grupa notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2010 roku. W skład GK Votum wchodzą spółki, które mają swoją siedzibę w wielu miastach Polski, m.in. Wrocław, Katowice, Rzeszów, Lublin, Gdańsk, Poznań. Firma skutecznie pomaga poszkodowanym w uzyskiwaniu należnych im pieniędzy oraz wspiera klientów z kredytami złotówkowymi i frankowymi. Votum Group zatrudnia ponad 2 000 pracowników, działających w różnych obszarach, tj. kancelarie prawne, back office, marketing, finanse i sprzedaż usług.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

skuteczna komunikacja

analiza

dobra organizacja pracy

sporządzanie pism

kontakt z klientem

Microsoft Office

odpowiedzialność

praca w grupie

Mile widziane

prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu cywilnym, informacji prawnych i innych dokumentów związanych z działalnością Kancelarii,
  • udział w rozprawach stacjonarnych i zdalnych,
  • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
  • kontakt z Klientem.

Wymagania:

  • rozpoczęta aplikacja adwokacka/ radcowska
  • dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,
  • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie procesowe w sprawach cywilnych,
  • umiejętność samodzielnego sporządzania pism procesowych,
  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność analitycznego myślenia.

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, także w formie zdalnej,
  • dostęp do programów motywacyjnych opartych na klarownych zasadach,
  • hybrydowy model pracy,
  • możliwość awansu w strukturach kancelarii,
  • jesteśmy elastyczni - w naszej kancelarii możesz dostosować godziny pracy do Twoich potrzeb,
  • w naszym teamie naprawdę się lubimy, spędzamy ze sobą czas także po pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.