Oferty
Graphic Designer (mid/regular)
Design

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Kanał ZERO

Kanał ZERO

„To największy projekt, jaki do tej pory sobie wymyśliłem" – Krzysztof Stanowski. Kanał Zero to kanał na platformie YouTube, założony pod koniec 2023 roku przez Krzysztofa Stanowskiego, a działający od początku lutego 2024 roku.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

pakiet Adobe Creative Cloud

Figma

Opis stanowiska

“To największy projekt, jaki do tej pory sobie wymyśliłem” - powiedział kilka miesięcy temu Krzysztof Stanowski. Od tamtej pory Kanał Zero każdego dnia się rozwija i w związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

💻 Graphic Designer (mid/regular) 🎨

Zadania:

  • Tworzenia kreacji graficznych w oparciu elementy identyfikacji wizualnej Kanału Zero
  • Przygotowywanie statycznych grafik oraz animacji lub elementów animacji na potrzeby programów i ramówki Kanału Zero
  • Modyfikacja istniejących layoutów graficznych
  • Współpraca z redakcją, działem realizacji live oraz zespołem social mediów
  • Dbanie o spójny wizerunek materiałów graficznych

Nasze wymagania:

  • portfolio potwierdzające Twoje doświadczenie
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym
  • bardzo dobra znajomość narzędzi projektowych - Figma, pakiet Adobe (Photoshop, Illustrator, After Effects)
  • umiejętność tworzenia projektów estetycznych i spójnych z firmową identyfikacją wizualną
  • kreatywne podejście do briefu
  • proaktywność i gotowość na nowe wyzwania
  • otwarta głowa i nastawienie na pracę zespołową
  • dobra organizacja pracy i terminowość

Dodatkowe umiejętności mile widziane:

  • motion design
  • AI (Midjourney, Dall-E, Adobe Firefly)

Jeśli jesteś uzdolnionym Graphic Designerem, wyślij swoje CV i portfolio jako link do pliku online w sekcji "Przedstaw się" 📥