Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz┼éo┼Ťci.

Nowy Opiekun Django ­čÉÂ
new
Inne
Kanał Zero

Kanał Zero
Schronisko "Na Paluchu"
Rodzaj pracy
Pełny etat
Do┼Ťwiadczenie
Sta┼╝/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Kanał Zero
Kanał Zero

"To najwi─Ökszy projekt, jaki do tej pory sobie wymy┼Ťli┼éem" - Krzysztof Stanowski, za┼éo┼╝yciel Kana┼éu Zero

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiej─Ötno┼Ťci
mi┼éo┼Ť─ç do ps├│w
cierpliwo┼Ť─ç
energia
rzucanie piłeczki
Opis stanowiska

Django, około dwuletni psiak w typie owczarka niemieckiego ze Schroniska na Paluchu poszukuje swojego Nowego Opiekuna!

Jego relacje z lud┼║mi s─ů bardzo przyjacielskie, wi─Öc super, gdyby znalaz┼é swojego cz┼éowieka, ju┼╝ na ca┼ée ┼╝ycie.

My┼Ťlisz, ┼╝e to zadanie dla Ciebie? Zobacz co si─Ö z tym wi─ů┼╝e ­čĹç

­čôő Tw├│j zakres obowi─ůzk├│w:

  • Wprawa w g┼éaskaniu: Django to mistrz wtulania! Twoim zadaniem b─Ödzie zapewnienie mu g┼éaskania, drapania za uszkiem, i przytulania ÔÇô kiedy tylko sobie tego za┼╝yczy!
  • Inicjowanie Zabaw: Django uwielbia interakcje i jest gotowy do zabawy w ka┼╝dej chwili! B─Ödziesz odpowiedzialny za organizacj─Ö aktywno┼Ťci, kt├│re pozwol─ů mu spali─ç energi─Ö i rozwija─ç umiej─Ötno┼Ťci!
  • Znajomo┼Ť─ç Dobrych Psich Manier: Chocia┼╝ Django jest przyjazny i pos┼éuszny, potrzebuje drobnych poprawek w zachowaniu wobec innych ps├│w. Wiedza w zakresie treningu i socjalizacji b─Öd─ů tu nieoceniona!

­čöŹ Wymagania

  • Ch─Ö─ç do pracy nad psimi relacjami... Chocia┼╝ Django dobrze dogaduje si─Ö z lud┼║mi, z innymi psami nie jest ju┼╝ tak kolorowo. Jego Nowy Opiekun powinien mie─ç ┼Ťwiadomo┼Ť─ç psiego j─Özyka i du┼╝o zapa┼éu do pomocy Django w budowaniu zdrowych psich relacji.

­čÄü Oferujemy:

  • Du┼╝y entuzjazm i mn├│stwo energii podczas spacer├│w. Django kocha wysi┼éek, zar├│wno fizyczny, jak i intelektualny!
  • Ch─Ö─ç do wsp├│┼épracy - Django bardzo ochoczo wykonuje komendy i si─Ö nie rozprasza! Jest zapatrzony w cz┼éowieka ­čÉż
  • Ogromn─ů satysfakcj─Ö z odkrywania osobowo┼Ťci tego psiaka - ma dopiero dwa lata, wi─Öc jego charakter jeszcze si─Ö kszta┼étuje, a Ty mo┼╝esz mu w tym towarzyszy─ç!

Je┼Ťli czujesz, ┼╝e jeste┼Ť w┼éa┼Ťnie t─ů osob─ů, kt├│ra powinna zosta─ç Nowym Opiekunem Django, nie zwlekaj z kontaktem! ­čÖî

­čô× W sprawie adopcji kontaktuj si─Ö pod numerem:

  • Agata 504 153 211
  • Ania 512 776 497

Po klikni─Öciu "Aplikuj" zapoznasz si─Ö z innymi psijaci├│┼émi, kt├│rzy te┼╝ szukaj─ů W┼éa┼Ťciciela ­čÉÂ