• Wszystkie ofertyGdańskMarketingPublic Relations(Junior/Mid) PR Specialist
    (Junior/Mid) PR Specialist
    Marketing
    Kanga

    Kanga

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Kanga

    Kanga

    Projekt Kanga, to zespół ekspertów z obszaru rynku Blockchain, wspólnie budujący kompleksowy system narzędzi i usług FinTech. Naszą misją jest uczynienie kryptowalut dostępnymi dla każdego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    wordpress
    social media
    Video

    Mile widziane

    kryptowaluty

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O nas:

    Engit Sp. z o.o. jest polską spółką z siedzibą w Gdańsku, która operuje w branży projektowania systemów komputerowych i usług pokrewnych. Firma świadczy usługi dla projektu Kanga, który to jest dynamicznie rozwijającym się systemem narzędzi i usług FinTech. Projekt Kanga, który stawia na edukację i kontakt z drugim człowiekiem, ma na celu ułatwienie adopcji kryptowalut w życiu codziennym.

    Podstawa to giełda kryptowalut, która wystartowała we wrześniu 2018 roku. Od tego momentu projekt cały czas idzie do przodu – pakiet dostarczanych usług poszerzył się o takie narzędzia jak portfel do przechowywania kryptoaktywów (aplikacja mobilna Kanga Wallet), kantory kryptowalut (zarówno stacjonarne jak i online), bramka płatności Kanga Pay, platforma IEO i wiele innych. Zespół projektu nieustannie pracuje nad nowymi funkcjonalnościami, a opowieści o kolejnych działaniach podglądać można na kanałach social media (Twitter/X, Telegram, Facebook, YouTube, Linkedin, Instagram, TikTok), gdzie aktywnie opowiada o tym, co robi i dzieli się wiedzą o blockchainie i kryptowalutach. https://kanga.exchange/

    O Tobie:

    Wierzysz w reklamę i doskonale rozumiesz potęgę współczesnych SM, które z przyjemnością wykorzystujesz nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Jesteś relacyjny/a i nie masz trudności z chwyceniem za telefon, aby nawiązać nową relację z biurem prasowym, a od pracy oczekujesz czegoś więcej niż cyklicznych zadań. Jeśli dodatkowo interesujesz się kryptowalutami i szeroko pojętym światem blockchaina, dzień zaczynasz od sprawdzenia jak stoi kurs bitcoina, wiesz co to dogecoin i chciałbyś rozwijać swoje skrzydła w dynamicznej krypto-rzeczywistości, to całkiem możliwe, że właśnie na Ciebie czekamy!

    Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, że:

    • interesujesz się kryptowalutami i technologią blockchain,
    • masz doświadczenie w pracy z Wordpress, rozumiesz i uskuteczniasz SEO "Copywritting'u",
    • masz tzw. “lekkie pióro” i lubisz tworzyć angażujące treści nie tylko w formie contentu, ale także wideo,
    • lubisz wystąpienia live i nie boisz się kamery,
    • aktywnie działasz w Social Mediach,
    • masz min. roczne doświadczenie w zarządzaniu i optymalizowaniu kampanii reklamowych na potrzeby komercyjne (tj. pracowałeś/aś na podobnym stanowisku), docenimy też wcześniejsze doświadczenie na innych stanowiskach;
    • masz wystarczające pojęcie o realizacji kampanii reklamowych, na tyle, że nie będziesz potrzebować, abyśmy poprowadzili Cię za rękę w tym co masz zrobić - lubisz być samodzielny/a i mieć inicjatywę w działaniu;
    • ... ale z przyjemnością odnajdziesz się też w przygotowaniu projektu wraz z zespołem,
    • w dobie pracy zdalnej potrafisz zarówno zarządzić czasem na samodzielne działanie, jak i na współpracę w teamie,
    • odnajdujesz się w budowaniu relacji z mediami i pracownikami innych działów,
    • masz głowę pełną pomysłów i tylko czekasz na miejsce, w którym będziesz mógł/a je zrealizować,
    • w wypadku sytuacji wąskiego gardła nie odpuszczasz i próbujesz uzyskać informacje z innej strony, nie pozostaniesz bierny/a,
    • lubisz język polski i szanujesz jego zasady,
    • język angielski nie jest Ci obcy i wiesz, że poradzisz sobie z tworzeniem treści oraz posiadasz też odpowiednią płynność językową, którą ocenimy podczas procesu rekrutacji.

    Zakres obowiązków:

    Projekt, przy którym będziesz pracować, to nie tylko zestaw produktów i usług, to ludzie, pasjonaci rynku, specjaliści w branży i oddany zespół. Twoja codzienność w projekcie, to robienie wszystkiego, co sprawi, że o projekcie Kanga, Fundacji i Kampaniach PRowych projektu usłyszy cały świat! Rozpoczniesz jednak od następujących zadań:

    • Tworzenie i umacnianie pozytywnego wizerunku firmy w social mediach (TikTok, Instagram, Facebook, X, Telegram) i prowadzenie odpowiednich działań PR dla portalu dailychain.io, dla kampanii Nie Pie(p)rz i dla Kanga Foundation;
    • Nagrywanie i montaż krótkich filmików promujących nasze inicjatywy w social mediach;
    • Monitorowanie i reagowanie na komentarze i wzmianki na naszych platformach społecznościowych w celu budowania zaangażowanej społeczności;
    • Planowanie, tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi w SM, wdrażanie działań optymalizacyjnych w celu podnoszenia efektywności działań PR;
    • Aktualizacja treści na stronach naszych projektów w WordPress;
    • Pomiar i analiza skuteczności działań promocyjnych i kampanii;
    • Nauka, nauka i jeszcze raz nauka o tym, co się dzieje na rynku.

    Dla Ciebie

    Dołączając do zespołu, możesz spodziewać się, że

    • Pierwsze trzy miesiące poświęcisz na wzajemne poznanie się z zespołem podczas okresu próbnego - umocnij wiedzę o rynku kryptowalut, wesprzyj zespół w tym, co potrafisz, określ, co realnie możesz wypracować (Lider działu czeka na Ciebie z niecierpliwością) i zobacz czy Ci się podoba!
    • Jeżeli obie strony będą zadowolone ze współpracy i okaże się, że czujesz się w projekcie jak Kangur w Australii, ustalimy dalsze warunki współpracy.
    • Na start proponujemy zatrudnienie przy umowie zlecenie od 4500 brutto do 7500 brutto (w zależności od doświadczenia i wiedzy domenowej), a po okresie próbnym zdecydujemy o warunkach dalszej współpracy na podstawie wspólnej analizy zadań, kierunku rozwoju i pozyskanych umiejętności. Sky is the limit!

    *Jeżeli uważasz, że masz większe doświadczenie i zaplecze do współpracy niż to opisane tutaj, odezwij się i opowiedz nam o sobie i swoich pomysłach na to stanowisko!

    • Jeżeli potrzebujesz, to w biurze czeka na Ciebie sprzęt, a po okresie próbnym otrzymasz Macbooka. Po okresie próbnym możesz spodziewać się wybranej formy współpracy oraz całego pakietu benefitów, o którym opowiemy przy spotkaniu.
    • Organizacja stojąca za projektem nie jest korporacją, ale nie jest też start-upem, istotne są zarówno procesy, jak i wyjątki od reguł. Rozpoczynając pracę z zespołem, decydujesz się na hybrydę płaskiej struktury firmy z indywidualnymi procesami wewnątrz różnych działów.

    Otrzymasz odpowiednie narzędzia i poznasz świetny zespół, zatem aplikuj, liczymy na Ciebie! W biurze panuje wesoła atmosfera, w projekcie odnajdziesz przestrzeń na duży rozwój zawodowy, a po okresie próbnym zespół umożliwia poszczególne dni pracy zdalnej.

    *Zanim to zrobisz, sprawdź projekt Kanga w Social Mediach.

    1 164 - 1 941 USD

    Umowa zlecenia

    - USD

    B2B