Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
new
Support
KatalogMarzeń.pl

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Customer Service
obsługa klienta
Opis stanowiska

Cześć!

Lubisz spełniać marzenia? My tak :) Nasi klienci również! Jest ich zresztą coraz więcej, dlatego powiększamy nasz Dream Team. Potrzebujemy Twojego wsparcia, by dotrzeć do wszystkich w tym kraju i pomóc spełniać marzenia o lataniu, relaksie i adrenalinie. Dołącz do naszego zespołu.

Obecnie szukamy Młodszego Specjalisty ds. Telefonicznej Obsługi Klienta w Zespole Obsługi Marzeń.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Jesteś osobą komunikatywną, lubisz rozmawiać przez telefon, nie boisz się rozmowy z klientem, który czasem zadaje trudne pytania
  • Masz za sobą pierwsze doświadczenia w obsłudze klienta albo wiesz, że praca w obsłudze to Twój żywioł
  • Jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia, chcesz zarażać tym podejściem naszych klientów
  • Nie straszne Ci nowe systemy i praca przy komputerze, łatwo i szybko uczysz się nowych rzeczy
  • Lubisz spełniać marzenia innych, ale także swoje

Jakie będą Twoje zadania?

  • Odpowiadanie na pytania klientów: mailowe i telefoniczne
  • Realizacja zamówień, która pozwolą klientom spełnić swoje marzenia :)
  • Wsparcie w zakresie realizacji rezerwacji (czyli sprawienie, że klient spełni swoje marzenie, konkretnego dnia, o konkretnej godzinie, w konkretnym miejscu)
  • Codzienne sprawianie swoją postawą, że klienci są dla Nas ważni i mamy obsługę że WOW!

Co możemy Ci zaoferować?

  • Rozwój: szkolenia wraz z możliwością aplikowania na wybraną przez siebie formę rozwojową (szkolenia stacjonarne i online, konferencje, książki, etc).
  • Sympatyczną atmosferę, która sprawia, że ludzie doświadczają pozytywnych emocji
  • 6 dodatkowych płatnych dni, które możesz wykorzystać na działania dobroczynne (zapraszamy na www.marzycielepomagaja.pl)
  • Dodatkowe dni urlopu oraz dofinansowanie do spełnienia swoich prywatnych marzeń w ramach rocznicy zatrudnienia (świętujemy 1,3,5,7,10,15 rok pracy w Katalogu)
  • Stypendia pracownicze w ramach projektu Dream&Do - już 5 naszych pracowników spełniło swoje marzenia o zdobyciu Kilimandżaro, Mont Blanc, przejściu Głównego Szlaku Beskidzkiego czy oddaniu samodzielnego skoku ze spadochronem.
  • Dodatkowe pół dnia urlopu z okazji urodzin + prezent niespodzianka :)
  • Udział w cyklicznym losowaniu atrakcji z naszego katalogu, śniadaniach z CEO/COO, lunchu z osobą z sąsiedniego działu
  • Pakiet opieki medycznej oraz kartę sportową Multisport
  • Biuro przyjazne pupilom
  • Od czasu do czasu również testowanie Oferty Marzeń w ramach obowiązków służbowych

To jak, dołączysz do nas? :)