Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Konstruktor Wiązek Elektrycznych (MID)
new
Inżynieria
Key Solutions Polska

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
ePlan
EBCable
schematy elektryczne
schematy budowy pojazdów
Angielski
Mile widziane
LDorado
CATIA V5
EHI
ELB
niemiecki
Opis stanowiska

KEY to międzynarodowa sieć biur rozwoju produktu, głównie dla branż automotive, szynowej i mechanicznej. Posiadamy oddziały na terenie Polski, Niemiec i Czech. Zapewniamy kompleksową obsługę inżynieryjną w zakresie projektowania wirtualnego, od pierwszych konceptów aż po wdrożenie do serii. Wspieramy również rozwój HW/SW. Specjalizujemy się także w dystrybucji oprogramowania CAD i szkoleniach z jego obsługi.

Czym będziesz się zajmować:

  • proponowaniem nowych koncepcji i rozwiązań, uwzględniając technologię wykonania oraz zabudowę,
  • zdobywaniem i pogłębianiem wiedzy o najważniejszym etapie tworzenia samochodu dla największych producentów,
  • wykonywaniem prac projektowych w obszarze elektryki samochodowej zgodnie z wymogami klienta oraz z zachowaniem norm jakościowych i obowiązujących terminów,
  • reprezentowaniem firmy w kontaktach z klientami,
  • opracowywaniem dokumentacji technicznej tworzonych elementów.

Jesteś osobą, którą szukamy, jeżeli:

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu konstrukcji wiązek elektrycznych,
  • znasz jeden z wymienionych programów: EPLAN, EBCable, mile widziana znajomość: LDorado, CATIA V5 (EHI, ELB).
  • posiadasz wiedzę z zakresu schematów elektrycznych i budowy pojazdów,
  • jesteś otwarty na wiedzę i pracę w zespole projektowym,
  • komunikujesz się płynnie w j. angielskim, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Na start otrzymujesz:

  • wdrożenie techniczne w specyfikę naszej branży,
  • perspektywę wyjazdu do Niemiec lub Czech i pracy bezpośrednio u naszych Klientów,

Jak Twoja kariera w KEY potoczy się dalej?

Może staniesz się Liderem Projektu, Rezydentem, Project Managerem, Inżynierem Produktu…?

Dzięki dobrze skonstruowanym ścieżkom kariery możesz zaplanować swoją przyszłość. Przy projektach u Klienta lub w jednym z naszych biur w Polsce i za granicą poszerzysz swoje horyzonty i rozwiniesz się w najbardziej dynamicznej branży na świecie.

W KEY rozwiązanie leży w Twoich rękach!