• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówHROfficeHR Manager
    HR Manager
    HR
    KLAVO SP. Z O.O.

    HR Manager

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Prawo pracy
    Ms office
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Zarządzanie zespołem pracowników prowadzących poszczególne projekty, nadzorowanie i wspieranie jego pracy
    • Bieżące wsparcie zespołu pracowników w rozwiązywaniu wyzwań i podejmowaniu decyzji poprzez doradztwo
    • Dbałość o przestrzeganie przepisów prawa pracy i wewnętrznych regulaminów firmy
    • Komunikacja i rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez zespół pracowników
    • Przygotowywanie na zlecenie przełożonych koniecznych zestawień oraz raportów dotyczących prowadzonych projektów
    • Współpraca z Działem Finansowym oraz Działem Rozwoju oraz wspieranie managerów w efektywnym zarządzaniu kosztami w realizacji projektów.
    • Kontrola kosztów obsługi poszczególnych projektów
    • Wdrażanie nowych projektów przy współpracy z Działem Rozwoju
    • Prowadzenie, koordynacja oraz wspieranie zespołu pracowników w procesach rekrutacji oraz zatrudnienia i zwalniania pracowników
    • Gotowość do podróży służbowych

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
    • Minimum trzyletnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku
    • Biegła znajomość obsługi Ms Office – Word, Excel
    • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność za realizację zleconych zadań
    • Odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu, wyznaczanie priorytetów
    • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz skuteczne zarządzanie wieloma projektami jednocześnie
    • Umiejętność prowadzenia rozmów z pracownikami, łagodzenia napięcia oraz konfliktów
    • Samodzielność, proaktywność, dobra organizacja pracy
    • Doświadczenie w tworzeniu budżetu dla poszczególnych projektów
    • Nastawienie na jakość i efektywność realizowanych procesów
    • Znajomość prawa pracy

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Praca w Krakowie
    • Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop, telefon
    • Kulturę pracy opartą na zaufaniu, szacunku i wzajemnej uczciwości
    • Możliwość realizacji Twoich pomysłów
    • Brak dress code
    • Przyjazna atmosfera

    Klavo skupia swoje zadania wokół kultury, w tym również wspomaga instytucje kultury przez zapewnienie wykwalifikowanych pracowników do obsługi publiczności zarówno w muzeach, galeriach sztuki, jak i w teatrach, filharmoniach, operach i Domach Kultury na terenie całego kraju. Jako firma posiadamy również doświadczenie w organizacji i obsłudze imprez masowych oraz festiwali. Będąc partnerem zewnętrznym, tworzymy model współpracy, w którym przejmujemy i efektywnie zarządzamy zadaniami pozostającymi poza głównymi obowiązkami pracowników merytorycznych.

    Więcej o nas na stronie: https://klavo.pl/

    1 683 - 2 201 USD