• Wszystkie ofertyGliwiceMarketingMarketingCOPYWRITER - Edycja Treści na Sklepie Internetowym i Allegro Elastyczny Grafik
    COPYWRITER - Edycja Treści na Sklepie Internetowym i Allegro Elastyczny Grafik
    Marketing
    KOLOROWY ZESZYT

    Gliwice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    pomysłowość
    elastyczność
    copywriting

    Mile widziane

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Poszukujemy osoby z „lekkim piórem" do edycji treści na sklepie internetowym oraz allegro.

    Osoba powinna posiadać status studenta oraz być zaocznym studentem, mile widziane będzie studiowanie dziennikarstwa lub pokrewnych kierunków np.:

    • dziennikarstwo,
    • dziennikarstwo i nowe media,
    • informacja w środowisku cyfrowym,
    • dziennikarstwo i kultura mediów,
    • dziennikarstwo i komunikacja społeczna,

    Zakres obowiązków:

    • Edycja opisów produktów (proste formatowanie treści)
    • Wystawianie produktów na Allegro
    • Tworzenie tytułów produktów

    Informacje:

    • praca w pełni zdalna
    • dowolność czasu pracy oraz godzin pracy
    • stawka za godzinę pracy 28zł-30zł

    Nie musisz posiadać doświadczenia, nauczymy się wszystkiego.

    Jednak powinnaś posiadać umiejętność „lekkiego pióra" oraz ponad przeciętną umiejętność sprawnej i szybkiej obsługi komputera.

    Chcielibyśmy aby, osoba była w stanie przeznaczyć na pracę co najmniej 32h tygodniowo. W jakie dni będziesz pracowała oraz ile czasu w danym dniu w pełni zależy od ciebie, nie narzucamy tego. Jednak chcielibyśmy, abyś zrealizowała założenia, które dostajesz od nas co tydzień lub co kilka tygodni.

    Cenimy osoby, które zadadzą sobie trud i napiszą coś od siebie, a więc przekonaj, dlaczego to właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko.

    Dopisz na początku twojej wiadomości w nawiasie kierunek, który studiujesz oraz typ studiów. np. [dziennikarstwo i nowe media][ZAOCZNIE].

    Powodzenia :)

    1 295 - 1 554 USD