• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdyniaInnePolicjant
    Policjant
    Inne
    Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

    Policjant

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    niekarany za przestępstwo
    Wykształcenie średnie
    nieposzlakowana opinia
    pełnoletność

    Mile widziane

    prawo jazdy
    odpowiedzialność
    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Szukasz ciekawej i satysfakcjonującej pracy? Podejmij wyzwanie i zostań pomorskim policjantem – wykonuj zawód, który ma sens!

    Złóż podanie oraz kwestionariusz osobowy w jednej z komend/komisariatów Policji lub wyślij je za pomocą poczty, bądź elektronicznie.

    Następnie skontaktuje się z Tobą osoba z zespołu ds. doboru, która objaśni Tobie cały proces rekrutacji oraz umówi Cię na próbny test sprawności fizycznej.

    Kiedy jesteś już świetnie przygotowany, rozpoczynasz kolejno każdy etap postępowania:

    • Test wiedzy
    • Test sprawności fizycznej
    • Rozmowę kwalifikacyjną
    • Test psychologiczny
    • Komisję lekarską

    Zarobki początkującego funkcjonariusza kształtują się następująco:

    • Policjant po kursie podstawowym:

    do 26 roku życia 5750 zł "na rękę"

    po 26 roku życia 5300 zł "na rękę"

    • Słuchacz kursu podstawowego:

    do 26 roku życia 4500 zł "na rękę"

    po 26 roku życia 4200 zł "na rękę"

    Posiadamy korzystne warunki socjalne m.in.:

    • nagroda roczna tzw. trzynastka,
    • nagrody jubileuszowe,
    • równoważnik za umundurowanie,
    • coroczne dofinansowanie do wypoczynku policjanta uzależnione od liczby członków rodziny,
    • zwrot kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania do miejsca pełnienia służby,
    • coroczny płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 26 dni roboczych,
    • płatne nadgodziny,
    • zasiłek na zagospodarowanie przysługujący w związku z mianowaniem Cię na policjanta w służbie stałej w wysokości jednomiesięcznego uposażenia zasadniczego – tzw. czternastka.

    Dodatkowo masz możliwość przejść na emeryturę po 25 latach służby.

    Służbę w Policji możesz pełnić jeżeli jesteś obywatelem Polski:

    • o nieposzlakowanej opinii,
    • który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
    • korzystającym z pełni praw publicznych,
    • posiadającym co najmniej średnie wykształcenie,
    • posiadającym zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jesteś się podporządkować,
    • dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

    Nie zastanawiaj się długo, dołącz do nas!

    Wszystkie informacje dot. rekrutacji znajdziesz na stronie internetowej:

    1 703 - 1 830 USD