• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaAnalyst/Executive - Deal Advisory
    Analyst/Executive - Deal Advisory
    Finanse
    KPMG

    KPMG

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    KPMG

    KPMG

    Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    prognozy finansowe
    finanse
    ms excel
    Ms office
    analiza
    dokładność

    Mile widziane

    CFA

    Opis stanowiska

    Company description

    Zespół Finansowania (Deal Advisory Financing) KPMG świadczy usługi doradcze w obszarze Corporate Finance i specjalizuje się w organizacji finansowania w formie kredytów i obligacji, restrukturyzacji finansowej, opracowaniu koncepcji i struktury finansowania dla największych w Polsce grup kapitałowych, przedsiębiorstw i projektów inwestycyjnych.

    Ponadto sporządzamy różnego rodzaju złożone modele finansowe m.in. na cele decyzji strategicznych podejmowanych przez zarząd, pozyskania finansowania i analiz opłacalności.

    Job title

    Job title description

    • udział w projektach związanych z organizacją finansowania, restrukturyzacją finansową, opracowaniem koncepcji i struktury finansowania, analizą opłacalności
    • przygotowywanie analiz finansowych i ekonomicznych (np. biznes plany, testy prywatnego inwestora i wierzyciela oraz analizy opłacalności projektów inwe
    • udział w przygotowaniu dokumentacji na potrzeby procesu pozyskania finansowania i innych raportów (memorandum informacyjne, analizy, prezentacje, term sheet)

    Requirements

    • 1-2 lata doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie doradczej świadczącej podobne usługi w zakresie Corporate Finance/Transactional Services/Valuation lub w bankowości (Bankowość Korporacyjna i Inwestycyjna – średnie i duże przedsiębiorstwa), pracująca na stanowisku analityka kredytowego lub analityka w dep. strukturyzacji finansowania
    • wiedza/doświadczenie w zakresie opracowania prognoz finansowych / budowy modeli finansowych
    • wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, finansów lub zarządzania
    • bardzo dobrej znajomość MS Office, w szczególności MS Excel i podstaw VBA, MS Word i MS Powerpoint
    • rozwinięte umiejętności analityczne
    • wiedza w zakresie analizy sprawozdań finansowych, wskaźników finansowych oraz oceny opłacalności projektów inwestycyjnych
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • dokładność, dbałość o wysoką jakość realizowanych zadań i przygotowywanych materiałów
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • tytuł CFA będzie dodatkowym atutem

    We offer

    • udział w strategicznych projektach dla największych krajowych i zagranicznych klientów
    • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku (w tym kompetencji budowy modeli i sporządzania analiz finansowych)
    • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów oraz możliwość nauki od doświadczonych koleżanek i kolegów
    • przejrzystą ścieżkę kariery
    • przyjazną atmosferę pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od osiągniętych wyników
    • bogaty pakiet szkoleniowy (m.in. finansowanie programów CFA, ACCA lub CIMA, szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft, szkolenia wewnętrzne, w tym z modelowania finansowego)
    • rozbudowany pakiet socjalny
    • hybrydowy lub zdalny model pracy – stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji
    • komfortowy start – Twój Buddy będzie wsparciem dla Ciebie w pierwszych miesiącach pracy