• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaHRHRHR & Mobility Supervisor
    HR & Mobility Supervisor
    HR
    KPMG

    KPMG

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    KPMG

    KPMG

    Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    analiza
    HR
    przepisy podatkowe
    Angielski
    Prawo pracy

    Mile widziane

    SAP

    Opis stanowiska

    Opis firmy

    Zespół People Operations w dziale People & Culture realizuje zadania związane z administracją kadrową. Wspieramy pracowników profesjonalną wiedzą na każdym etapie zatrudnienia, dostarczamy rekomendacje do podejmowania kluczowych decyzji biznesowych w firmie, jak i usprawniamy procesy HR wdrażając nowe rozwiązania technologiczne.

    • zarządzanie programem mobility wewnątrz firmy przy wsparciu zespołów merytorycznych – wyjazdy krótkoterminowe, długoterminowe, tymczasowe oddelegowania
    • koordynowanie negocjacji w zakresie relokacji
    • procesowanie wniosków/ dokumentów dotyczących relokacji
    • współpraca z Grupą KPMG w zakresie koordynowania programów mobility
    • przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem oraz przebiegiem stosunku pracy oraz innych form zatrudnienia
    • wprowadzanie i aktualizacja danych kadrowych w systemach HR
    • sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr i programów mobility
    • analiza i monitorowanie satysfakcji pracowników relokowanych
    • wspieranie procesów kadrowych w ramach KPMG Polska
    • udział w projektach zespołu People Operations
    • inne zagadnienia z dziedziny prawa pracy

    Wymagania

    • minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze HR, w firmie zatrudniającej minimum 200 osób
    • wykształcenie wyższe
    • biegła znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość przepisów podatkowych i wymogów imigracyjnych
    • dokładność, terminowość, samodzielność i zaangażowanie
    • dobra organizacja pracy własnej, sumienność, skrupulatność
    • bardzo dobra umiejętność komunikacji i współpracy
    • mile widziana znajomość obsługi Programu SAP

    Oferujemy

    • pracę przy realizacji ciekawych, często unikatowych projektów pozwalających na poznanie różnorodnych obszarów biznesu
    • indywidualne podejście do podnoszenia kwalifikacji m.in. szeroki dostęp do szkoleń oraz programów rozwojowych – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • hybrydowy model pracy
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomych do pracy
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, pakiet kafeteryjny, bony okolicznościowe
    • przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne i spotkania zespołowe
    • możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy