• Wszystkie ofertyWarszawaHRPayrollPraktyki - Zespół Kadr i Płac (Usługi Księgowe)
    Praktyki - Zespół Kadr i Płac (Usługi Księgowe)
    new
    HR
    KPMG

    KPMG

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    KPMG

    KPMG

    Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    Ms office
    analiza

    Opis stanowiska

    Company description

    Dział Usług Księgowych świadczy kompleksowe usługi w zakresie księgowości i kontroli zgodności z przepisami podatkowymi. Czekają tu na Ciebie projekty m.in. związane z raportami finansowymi dla organów państwowych (GUS, NBP), prowadzeniem ksiąg rachunkowych, listami płac oraz deklaracjami podatkowymi.

    Job title

    Job title description

    • wsparcie zespołu w przygotowywaniu dokumentacji kadrowo-płacowej dotyczącej nawiązania, przebiegu i rozwiązania stosunku pracy
    • wsparcie w zakresie prowadzenia i aktualizacji akt osobowych
    • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
    • weryfikacja dokumentów pod względem ich kompletności i poprawności zgodnie z otrzymanymi wytycznymi
    • przygotowanie raportów, zestawień i realizacja innych prac zleconych przez zespół

    Requirements

    • status absolwenta lub studenta IV, V roku kierunków: ekonomia, prawo, zarządzanie i pokrewnych
    • zainteresowanie zagadnieniami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych oraz chęć rozwoju w tym kierunku
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • zdolności analityczne
    • dyspozycyjność w wymiarze min. 30 h tygodniowo
    • pierwsze doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym będzie dodatkowym atutem

    We offer

    • płatne praktyki trwające 12 miesięcy z możliwością kontynuacji zatrudnienia
    • udział w Akademii Kadr i Płac – na start zapewniamy Ci kompleksowe szkolenia wprowadzające
    • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać obowiązki pracodawcy związane z zatrudnianiem pracowników
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • pracę hybrydową
    • służbowy iPhone i laptop
    • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
    • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach