• Wszystkie ofertyWarszawaFinansePodatkiTax Consultant - Immigration Global Mobility Services
    Tax Consultant - Immigration Global Mobility Services
    Finanse
    KPMG

    KPMG

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    KPMG

    KPMG

    Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe
    Angielski
    dobra organizacja pracy
    komunikatywność
    praca w zespole

    Opis stanowiska

    Opis firmy

    Zespół IMMIGRATION Global Mobility Services zajmuje się legalizacją pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce, w szczególności pracowników międzynarodowych korporacji.

    Stanowisko

    • przygotowywanie dokumentów dotyczących legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców
    • wizyty w urzędzie w celu złożenia/odebrania stosownych dokumentów (wizyty mogą być również poza stałym miejscem wykonywania pracy)
    • kontakty (prowadzenie korespondencji/rozmowy telefoniczne) z klientem celem zebrania wymaganej dokumentacji i wspierania klienta podczas wizyt w urzędzie
    • prowadzenie bazy danych zawierającej podstawowe informacje dotyczące procesu legalizacji pracy i pobytu klientów
    • doradztwo w zakresie legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce

    Wymagania

    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki prawnicze)
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • umiejętności dobrej organizacji pracy
    • komunikatywności
    • umiejętności pracy w zespole
    • akceptacja mobilności w czasie pracy (częste wizyty w urzędach)
    • mile widziane doświadczenie w zakresie legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców i w pracy z urzędem wojewódzkim

    Oferujemy

    • pracę hybrydową lub zdalną – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
    • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
    • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
    • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
    • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
    • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach