• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaFinansePodatkiTax Manager M&A
    Tax Manager M&A
    Finanse
    Diagnostyka S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    M&A
    CIT
    VAT
    doradztwo podatkowe
    due diligence
    Restrukturyzacja
    planowanie podatkowe

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • Nadzór od strony podatkowej nad procesami M&A, w szczególności w związku z nabyciem spółek lub przedsiębiorstw.
    • Przeprowadzanie i nadzór merytoryczny w procesach due diligence.
    • Przygotowywanie wewnętrznych porad / opinii w zakresie wszystkich podatkowych aspektów transakcji M&A.
    • Udział w procesach strukturyzacji transakcji.
    • Opiniowanie treści umów transakcyjnych oraz negocjowanie warunków transakcji w obszarze podatkowym.
    • Bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu M&A.
    • Wsparcie zespołu podatkowego w zakresie analizy konsekwencji podatkowych procesów restrukturyzacyjnych.
    • Nadzór nad post-transakcyjną integracją nabywanych podmiotów, w tym weryfikacja rozliczeń podatkowych podmiotów nabywanych oraz wdrażanie procedur podatkowych obowiązujących w spółach z Grupy Diagnostyka.
    • Nadzór nad prawidłowym wywiązywaniem się przez spółki zależne z obowiązków podatkowych.

    Nasze wymagania:

    • Około 5-7 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze doradztwa podatkowego, w szczególności w obszarze M&A, due diligence, restrukturyzacji, planowania podatkowego.
    • Dobra znajomość przepisów CIT oraz VAT.
    • Wyższe wykształcenie (preferowane w zakresie finansów, ekonomii, prawa).
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym analizę pism, umów itp.
    • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegółowy.
    • Samodzielność w realizacji powierzonych projektów.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę lub kontrakt.
    • Pracę stacjonarną lub w modelu hybrydowych (minimum 3 dni pracy z biura) w Krakowie przy ul. Prof. M. Życzkowskiego 16 lub w Warszawie przy ul. Jutrzenki 100.
    • Przyjemna atmosfera i wsparcie w bieżącej pracy ze strony pozostałych członków zespołu.
    • Szkolenia zewnętrzne.
    • Pakiet socjalny m.in: karta Multisport lub Medicover Sport, opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne.