Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Tax Consultant/Senior Tax Consultant - Innowacje, Ulgi i Dotacje
new
Finanse
KPMG

KPMG
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
KPMG
KPMG

Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
prawo podatkowe
Angielski
Microsoft Office
Opis stanowiska

Zespół Innovation, Grants & Incentives w KPMG w Polsce doradza strategicznie największym podmiotom w Polsce i na świecie oraz małym dynamicznie rozwijającym się firmom w pozyskiwaniu dofinansowania na rozwój nowych inwestycji, wdrażanie innowacji, działalność badawczo-rozwojową oraz proekologiczną.

Usługi naszego zespołu to kompleksowe wsparcie w obszarze pozyskiwania dotacji, ulg podatkowych oraz Specjalnych Stref Ekonomicznych/Polskiej Strefy Inwestycji: opracowujemy krótko i długoterminowe strategie wykorzystania środków niekomercyjnych, definiujemy projekty, mapujemy koszty działalności rozwojowej, pozyskujemy wsparcie. Prowadzimy stałe negocjacje z instytucjami publicznymi w zakresie definiowania ekosystemu innowacyjności w Polsce

Jeśli chcesz zostać częścią zespołu świadczącego usługi w obszarze o bardzo dużych perspektywach rozwoju, chcesz wspierać realizację projektów strategicznych dla największych firm na świecie i dla dynamicznie rozwijających się polskich firm, chcesz zdobyć doświadczenie w zakresie realizacji projektów rozwojowych i wdrażaniu innowacji we wszystkich sektorach gospodarki: DOŁĄCZ DO NAS!

  • prowadzenie projektów z zakresu analizy działalności i opracowania strategii wykorzystania źródeł wsparcia
  • opracowywanie i definiowanie projektów rozwojowych, innowacyjnych lub inwestycyjnych
  • pozyskiwanie i rozliczanie ulg podatkowych (m.in. ulga na działalność B+R, IP Box, Polska Strefa Inwestycji)
  • pozyskiwanie i rozliczanie dotacji
  • współpraca z zespołem projektowym oraz bezpośredni kontakt z klientem
  • budowanie relacji z klientami i rozwój sprzedaży usług doradczych
  • przygotowywanie ofert i materiałów dla klientów

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w pozyskiwaniu zachęt podatkowych lub dotacji w obszarze B+R, innowacji, inwestycji
  • znajomość zasad pomocy publicznej, prawa podatkowego lub analizy finansowej
  • preferowane wykształcenie w zakresie finansów, ekonomii, inżynierii lub prawa
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office
  • chęć rozwoju zawodowego w obszarze ulg i dotacji

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Finansowanie kursów przygotowawczych i egzaminów, a także studiów
  • podyplomowych i kursów językowych
  • Szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed i LinkedIn Learning
  • Certyfikowane szkolenia Microsoft
  • Buddy Program – komfortowy start
  • Program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika
  • Program mentoringowy
  • Program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące
  • ich benefity
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie
  • na życie, prywatną opiekę medyczną
  • Finansowanie udziału w wydarzeniach branżowych
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne
  • Wolontariat pracowniczy i granty na działania oraz 2 dedykowane im
  • dodatkowe dni wolne
  • Prezenty/bonusy świąteczne
  • Welcome pack