• Wszystkie ofertyPoznańFinansePodatkiTax Manager - ogólne doradztwo podatkowe
    Tax Manager - ogólne doradztwo podatkowe
    Finanse
    KPMG

    KPMG

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    KPMG

    KPMG

    Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    doradztwo podatkowe
    administracja podatkowa
    Angielski
    prawo podatkowe
    Proaktywność

    Opis stanowiska

    Opis firmy

    Dołącz do naszego grona doświadczonych ekspertów w zespole Tax Poznań. Zajmujemy się wdrażaniem efektywnych strategii podatkowych oraz oceną skutków decyzji gospodarczych klientów. Rozwijaj się m.in. w zakresie doradztwa podatkowego VAT, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, fuzji i przejęć, podatków międzynarodowych, cen transferowych, postępowań podatkowych i sądowych, ulg i dotacji.

    Stanowisko

    • koordynowanie i zarządzanie projektami w obszarze doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym z uwzględnieniem specyfiki branżowej,
    • przygotowywanie opinii oraz różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego w języku polskim i angielskim,
    • budowanie relacji z klientami i rozwój sprzedaży usług doradczych,
    • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego,
    • kierowanie rozwojem zawodowym młodszych współpracowników,
    • współpracę z innymi działami firmy (min. dział audytu, dział doradztwa finansowego) w ramach obsługi klientów.

    Wymagania

    • 5 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym lub administracji podatkowej,
    • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego,
    • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem projektowym oraz w zarządzaniu obsługą klientów,
    • doświadczenie w sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego zarówno w języku polskim, jak i angielskim,
    • chęć dalszego rozwoju osobistego w obszarze doradztwa podatkowego,
    • bardzo dobra znajomości języka angielskiego,
    • proaktywność w zakresie odpowiadania na potrzeby klientów,
    • tytuł doradcy podatkowego będzie atutem.

    Oferujemy

    • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
    • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
    • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
    • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
    • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
    • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach