• Wszystkie ofertyWarszawaMediaPhoto & Video Content Specialist
    Photo & Video Content Specialist
    Media
    LaCava Sp. z o.o.

    1 813 - 3 108 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 813 - 2 590 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Content
    Video
    poczucie estetyki
    postprodukcja
    After Effects
    Lightroom
    Premiere Pro
    photoshop

    Opis stanowiska

    LaCava to największa polska palarnia kawy specialty. Od 15 lat tworzymy markę butikowych i unikalnych smakowo kaw o wyjątkowym designie. Tym, co nas napędza jest dostarczanie unikalnego i inspirującego oświadczenia kawy wszystkim entuzjastom małej czarnej. Łączymy pasję do kawy z nowoczesnym podejściem do marketingu.

    Szukamy osoby, która podziela naszą miłość do kawy i sztuki wizualnej, by dołączyła do naszego zespołu jako Photo & Video Content Specialist. Jeśli robienie zdjęć i kręcenie filmów to Twoja pasja, a media społecznościowe są dla Ciebie naturalnym środowiskiem pracy – ta oferta jest dla Ciebie!

    Twoje główne zadania:

    • Tworzenie i realizacja sesji foto i video: będziesz odpowiedzialny za tworzenie inspirujących zdjęć i filmów, które będą promować nasze produkty oraz kluczowe osoby w firmie na social mediach, we współpracy z naszym Content & Communication Specialist.
    • Fotografia produktowa: przygotowywanie aranżacji i stylizacji do zdjęć produktowych
    • Fotografia lifestylowa: tworzenie materiałów prezentujących kulturę picia kawy i styl życia związany z kawą specialty; praca z kluczowymi osobami w firmie oraz zewnętrznymi modelami
    • Wideo produktowe: tworzenie krótszych filmów prezentujących produkty i ich cechy na cele social mediów oraz do e-commerce
    • Tworzenie materiałów edukacyjnych, tutoriali wideo razem z zespołem
    • Tworzenie relacji z wydarzeń w postaci zdjęć i wideo jak i tworzenie relacji „na żywo”
    • Produkcja krótkich i długich formatów filmowych na social media dostosowanych do platform i kanałów komunikacji
    • Obróbka materiałów wizualnych: po zrealizowanych sesjach zajmiesz się postprodukcją zdjęć i montażem filmów, dbając o ich najwyższą jakość i spójność wizualną z naszą marką.
    • Realizacja briefów od zespołu marketingowego
    • Kreatywne proponowanie rozwiązań wizualnych dla kampanii marketingowych
    • Śledzenie trendów foto i video na social mediach: będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami w fotografii i produkcji video, aby nasze treści były zawsze aktualne i angażujące.
    • Śledzenie trendów w branży kawowej: regularne monitorowanie trendów w branży kawowej na mediach społecznościowych, aby inspirować nasze działania i podnosić jakość tworzonych materiałów.
    • Współpraca z zespołem: praca w bliskim kontakcie z zespołem marketingu nad kampaniami promocyjnymi, w tym udział w burzach mózgów i kreatywnych spotkaniach, aby nasze działania były spójne i skuteczne.
    • Tworzenie angażujących treści: twoje zdjęcia i filmy będą kluczowym elementem kampanii marketingowych – będą zachwycać naszych obecnych klientów i przyciągać nowych miłośników kawy.
    • Eksperymentowanie i innowacje: szukanie nowych sposobów na wyróżnienie marki LaCava w mediach społecznościowych, testowanie innowacyjnych podejść do tworzenia treści wizualnych.

    Nasze wymagania:

    • Udokumentowane doświadczenie w postaci zróżnicowanego portfolio
    • Wyczucie estetyki i umiejętność tworzenia spójnego stylu wizualnego marki
    • Doświadczenie minimum 2 lat w tworzeniu profesjonalnych materiałów foto i wideo
    • Biegłość w fotografii produktowej i lifestylowej, znajomość zasad kompozycji i oświetlenia
    • Umiejętność pracy w studio i w warunkach plenerowych
    • Doświadczenie w produkcji i montażu materiałów wideo
    • Umiejętność tworzenia krótkich i dynamicznych materiałów na social media, jak również długich form (wywiady, tutoriale)
    • Biegłość w obsłudze pakietu Adobe (Photoshop, Lightroom, Premiere Pro, After Effects)
    • Umiejętności podsprodukcyjne
    • Znajomość technik oświetleniowych i sprzętu oświetleniowego
    • Kreatywność i umiejętność tworzenia angażujących treści wizualnych oraz storytellingu poprzez obraz
    • Elastyczność pod katem pracy w różnych godzinach (eventy)
    • Znajomość specyfiki, wymagań i aktualnych trendów różnych platform social media pod kątem tworzenia kontentu wizualnego
    • Doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania projektami.
    • Pasja do fotografii i produkcji video, poparta doświadczeniem w obróbce materiałów wizualnych.
    • Znajomość trendów na mediach społecznościowych.
    • Umiejętność pracy zespołowej i otwartość na feedback.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie zasadnicze zależne od doświadczenia w przedziale od 7.000 zł brutto do 12.000 zł brutto miesięcznie.
    • Premie roczne + kwartalne
    • Budżet edukacyjny w wysokości 2.000 zł netto rocznie na Twój rozwój i edukację
    • Sprawczość, decyzyjność i realny wpływ na rozwój naszego biznesu
    • Praca hybrydowa
    • Praca w nowoczesnym i klimatycznym biurze przy palarni kawy 📌 Wolica, Aleja Katowicka 7
    • Owocowe wtorki, które umilą dzień w biurze.
    • Opieka medyczna/ dentystyczna
    • Karta Multisport i bardzo duże zniżki na firmowe produkty.
    • Służbowy MacBook oraz IPhone.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Dowolną formę zatrudnienia (B2B, umowa o pracę, studencka umowa zlecenie).

    Jeśli masz oko do detali i zmysł artystyczny, a kawa jest dla Ciebie czymś więcej niż tylko napojem, czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Dołącz do LaCava i twórz z nami wyjątkowy content, który podbije serca kawowych entuzjastów!

    1 813 - 3 108 USD

    Umowa o pracę

    1 813 - 2 590 USD

    B2B