Oferty
Specjalista / Specjalista ds. księgowości i importu
Finanse

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
Lava Group S.C

LAVA GROUP S.C. bezpośredni producent i dystrybutor upominków biznesowych. Posiadamy unikalny model na rynku reklamowym, który pozwala naszym klientom na bezpośredni kontakt z producentem dzięki czemu eliminujemy łańcuch pośredników. Dzięki temu nasi klienci mają korzyści cenowe oraz skuteczną komunikację, która ma bezpośrednio wpływ na zamówienia i produkty. Współpracujemy z ponad 2000 firm w Polsce m.in. Z sukcesem rozwijamy również sprzedaż eksportową – eksportujemy produkty do 37 krajów na świecie. W chwili obecnej posiadamy dwie autorski marki : Colorissimo i Priomo.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

skuteczna komunikacja

pomysłowość

analiza

finanse

Microsoft Office

dobra organizacja pracy

język angielski

Opis stanowiska

Friendly offer

Zadania:

  • Organizacja i nadzór logistyki dostaw- stała współpraca z firmami spedycyjnymi, agencjami celnymi, dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji handlowej oraz przewozowej związanej z procesem dostaw- certyfikaty, faktury, listy przewozowe, dokumenty celne, sanepid
  • Przygotowanie i kontrola cash flow statement oraz raportów dla instytucji zewnętrznych (np. banki, leasingodawcy, ubezpieczyciele)
  • Kontrola ubezpieczeń należności
  • Przygotowywanie przelewów w bankowości elektronicznej
  • Rozliczenia pracowników- rozliczenia wydatków, zaliczek, kart służbowych
  • Stały kontakt z księgowością zewnętrzną i wsparcie w bieżących zadaniach

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • znajomość pakietu Office
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność
  • zaangażowanie w wykonywanych zadaniach
  • znajomość przepisów celnych i procedur importowych
  • znajomość zagadnień księgowych

Oferujemy:

  • Gwarancja pracy w stabilnej firmie
  • Umowa o pracę
  • Standardowe godziny pracy 8:00-16:00
  • Od poniedziałku do czwartku pracujemy 30 minut dłużej, aby w piątek móc skończyć 2 godziny wcześnie
  • Premie kwartalne
  • Program rabatowy na nasze produkty dla pracowników
  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Wygodna lokalizacja biura – obok stacji METRO STOKŁOSY