Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Guru ds. Performance Marketingu
new
Marketing
LeadGuru Sp. z o.o.

Wrocław
7 500 - 10 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
6 500 - 8 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
pakiet office
marketing
reklamy
skuteczna komunikacja
Mile widziane
priorytetyzacja
Google Analytics
Canva
copywriting
Opis stanowiska

Cześć, mamy dla Ciebie pracę w marketingu internetowym :)

Jesteśmy firmą, która tworzy swoje projekty webowe, ma swój marketplace usługowy, ma też klientów zainteresowanych usługami na specjalistyczny marketing i co ważne: mamy doświadczenie w tej branży. Jedyne czego brakuje w tej układance, to Ty i twój wkład przy realizacji projektów. Pracujemy przede wszystkim w marketingu rozliczanym za efekt, choć kampanie full funnel też trzeba (po)znać. Koniecznie sprawdź całe ogłoszenie.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja działań marketingowych stawiających na efekt (CPL, CPS, CPA), na potrzeby własne i klientów B2B,
  • Przygotowywanie contentu marketingowego na Landing Pages, do mailingów, i in. przy współpracy z Produktowcem i Copywriterką,
  • Realizacja kampanii marketingowych z wykorzystaniem np. reklamy graficznej i video, bannerów, mailingów, współprac, afiliacji,
  • Tworzenie ofert reklamowych wspólnie liderem działu i prezentacji dla klientów B2B,
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z Partnerami w celu ustalenia warunków realizacji kampanii/KPI,
  • Opracowywanie planów i budżetów marketingowych,
  • Monitorowanie skuteczności działań marketingowych i analiza wyników, raportowanie,
  • Współpraca z innymi marketerami w zespole (SEM, Content, Grafika),
  • Współpraca z działem IT w celu realizacji zadań.

Nasze wymagania

  • Wytrwałość, otwarta głowa i chęć rozwoju,
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze performance marketingu lub innym marketingowym, np. Account Manager, Media Planner, in.
  • Wiedza czym jest prospecting, lead nurturing, jak działa lejek sprzedażowy i jego kolejne etapy,
  • Znajomość kanałów dotarcia do klienta i umiejętność skutecznego wykorzystania choć 1 z nich: SEO, SEM, Social Media, inne,
  • Umiejętność analizowania wyników działań marketingowych i raportowania efektów,
  • Znajomość Google Analytics, a inne będą dodatkowym atutem,
  • Samodzielność w tworzeniu prezentacji, zbieraniu pomysłów w spójną całość,
  • Zdolności organizacyjne i komunikacyjne – potrzebne do pracy w zespole.

To oferujemy

  • Praca w rozwijającej się firmie w stabilnej branży,
  • Wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia (Junior, Mid, Senior),
  • Wynagrodzenie premiowe zależne od wyników,
  • Elastyczność formy współpracy,
  • Zdobycie doświadczenia w obszarze, który będzie Ciebie interesować,
  • Praca w biurze: kawa z ekspresu, klimatyzowane pomieszczenia, open space, w przerwach chillout room
  • Praca w organizacji o płaskiej strukturze i możliwości realizacji swoich pomysłów z aprobatą zarządu.

O nas

Pomagamy naszym klientom generować wartościowe leady, znajdować klientów na ich produkty i usługi. Szukamy nowych możliwości dotarcia do wymarzonej grupy docelowej, weryfikując przy tym nieszablonowe pomysły.

Działamy przede wszystkim dla ubezpieczycieli, banków, operatorów medycznych. Zagadnienia finansowo-ubezpieczeniowe znamy, a piszemy dla nich rozwiązania informatyczne i marketingowe. Jeśli chcesz rozwijać się w trudnej, ale i perspektywicznej branży, dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę.

By lepiej zrozumieć jak działamy, wskocz na stronę: www.leadguru.pl lub www.dobrapolisanazycie.pl i dowiedz się jak łączymy potrzeby klientów z potrzebami rzetelnych dostawców.

7 500 - 10 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B

6 500 - 8 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP