Oferty
Pracownik produkcji - składanie świecących Ledonów
Inne

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, UZ
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

Lutowanie

zdolności manualne

doświadczenie

sumienność

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby zorganizowanej, zaangażowanej i sprawnej manualnie, która podejmie się pracy przy produkcji ledonów w naszej firmie.

Praca na tym stanowisku obejmuje:

  • kompletację przygotowanych podzespołów i elementów,
  • lutowanie, klejenie i skręcanie podzespołów zgodnie z otrzymanym projektem oraz checklistą
  • prace pomocnicze np. pakowanie

Nasze wymagania

  • umiejętność lutowania, zdolności manualne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • sumienność, uczciwość, pracowitość i wysoka kultura pracy to absolutna podstawa.

To oferujemy

  • praca 5 dni w tygodniu, poniedziałek - piątek od 8 do 16 lub 7-15
  • możliwość dorabiania
  • Benefity: opieka medyczna Enelmed/ karta Multisport, zniżka na produkty firmowe, ubezpieczenie, brak dress code'u
  • dużą samodzielność w codziennej pracy
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • komfortowe warunki
  • bardzo łatwy dojazd (200 m od stacji metra Ulrycha, ul. Górczewska 179a)

Wyślij CV przez RocketJobs

Prowadzimy naszą firmę od ponad 10 lat i robimy to w “stylu skandynawskim”, opierając naszą współpracę na wzajemnym szacunku, zaufaniu ciężkiej i satysfakcjonującej pracy oraz trosce o wspólne dobro jakim jest Ledon Design.

Na przesłane CV odpowiadamy każdemu. Jeśli pierwszy etap rekrutacji przejdziesz pomyślnie, zaprosimy Cię na dzień, a potem płatny tydzień próbny, w czasie którego będziemy mogli poddać się wzajemnej ocenie i sprawdzić naszą kompatybilność.