Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

(Junior) Account Executive
Marketing
Leo Burnett

Leo Burnett
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Leo Burnett
Leo Burnett

Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Jesteśmy agencją kreatywną, częścią międzynarodowej sieci działającej na świecie od 1935 roku. W Leo Burnett Warszawa działamy wedle kilku prostych i sprawdzonych zasad: kultury inspiracji i innowacji, kreatywnej ciekawości i pracy zespołowej. Tworzymy efektywną komunikację, która polega na budowaniu dobrych doświadczeń ludzi z markami. Staramy się, aby marki były ważne i użyteczne. Wierzymy, że kreatywność oparta o trafne insighty, dane, analitykę i technologie ma moc przekształcania ludzkich zachowań.

  • Koordynacja projektów komunikacyjnych pod nadzorem przełożonego;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem zagranicznym;
  • Wsparcie zespołu w przygotowaniu prezentacji i kosztorysów dla klienta;
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych zadań;
  • Współpraca z innymi działami agencji: kreatywnym, strategicznym, produkcji oraz z zagranicznymi partnerami

Kwalifikacje

  • Minimum rocznego doświadczenia w projektach marketingowych (Digital, BTL, social media)
  • Warunek konieczny! Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem i międzynarodowym zespołem w mowie i piśmie (min. B2)
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • Zdolności organizacyjne i dbałość o szczegóły
  • Zaangażowanie i chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Zdolności komunikacyjne i pozytywne nastawienie
  • Płynnej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie

Co oferujemy:

  • Pracę hybrydową
  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
  • Dostęp do platformy benefitowej Nais, dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą").
  • Możliwość nauki języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.