Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Account Executive
new
Marketing
Lettly

Lettly
Warszawa
4 650 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Lettly
Lettly

Lettly to agencja strategiczna influencer marketingu, która działa od 2015 roku. Odpowiadamy za cały proces współpracy z twórcami — od tworzenia strategii, przez koncepcję kreatywną, aż do realizacji i raportowania kampanii. Współpracowaliśmy m.in. z markami Zalando, Lactacyd, Netflix, Vichy, Farfetch, Estée Lauder, Skoda, Iwostin czy Galderma. Wśród naszych partnerów są agencje takie, jak Polot, Przestrzeń, VMLY&R, Albedo Marketing, 180heartbeats + JUNG v. MATT czy 24/7 Communications.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Influencer marketing
marketing
Opis stanowiska

Lettly to agencja strategiczna Influencer Marketingu. Pracujemy z klientami bezpośrednio i wspieramy inne agencje w działaniach influencerskich. Odpowiadamy za cały proces od budowania strategii, przez koncepcję kreatywną, aż do realizacji kampanii.Byliśmy jedną z pierwszych, a obecnie jedną z wiodących agencji influencer marketingu w Polsce. W ostatnich latach rośniemy co najmniej o 50% rok do roku. Pracujemy m.in. z Zalando, adidas, Perrigo, GLO i McDonald’s, a wśród naszych partnerów są VMLY&R, 24/7 Communications czy 180heartbeats + JUNG v. MATT.

CO BĘDZIESZ ROBIĆ?

  • będziesz współrealizować projekty z zakresu influencer marketingu;
  • będziesz włączany w komunikację z influencerem i Klientem pod nadzorem Account Managera;
  • będziesz częścią teamu realizacyjnego pod nadzorem team leadera, co da Ci możliwość uczestniczenia w różnych projektach;
  • w przyszłości będziesz mieć szansę zaprezentowania swoich kreatywnych pomysłów przed Klientem i rozwoju w kierunku Account Managera.

BENEFITY:

  • Będziesz częścią szybko rozwijającej się agencji marketingowej, która współpracuje z największymi graczami na rynku.
  • Będziesz uczyć się zarówno “w boju” podczas realizacji, jak i w sposób ustrukturyzowany od osób bardziej doświadczonych;
  • Będziesz mieć możliwość pracy hybrydowej (min. 3x w tygodniu w biurze)
  • W piątki będziesz wychodzić z pracy godzinę wcześniej - o 16. :)
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz karta Multisport.
  • Ostatnie co można powiedzieć, to to, że atmosferę mamy jak w rodzinie - jest dużo lepiej!

WYMAGANIA:

  • min. 6 miesięcy doświadczenia w obszarze marketingu
  • aktywność/obecność na IG, TikToku i Youtubie - zależy nam na tym, żebyś wiedział/ała co robią influencerzy, nie tylko Ci których lubisz, bo pracujemy z klientami z różnych obszarów;
  • umiejętności planowania i organizacji własnej pracy (projekty zaplanujemy wspólnie, ale swój dzień musisz umieć ogarnąć i nie czekać aż ktoś Ci powie, co robić);
  • dostępność 40h tygodniowo
  • znajomość pakietu Microsoft Office (tak, są ludzie, którzy wciąż tego używają).
4 650 PLN

Brutto miesięcznie - UZ