• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaAnalityk finansowy
    Analityk finansowy
    new
    Finanse
    Level Work

    Level Work

    2 331 - 3 626 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kontroling
    rachunkowość zarządcza

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • Uczestnictwo w procesie budżetowania oraz prognozowania finansowego
    • Analiza wyników firmy oraz odchyleń w obszarach takich jak: sprzedaż, koszty operacyjne (OPEX), raporty KPI, P&L, inventory
    • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz raportów grupowych.
    • Opracowywanie Cash Flow
    • Udział i wsparcie w przygotowywaniu raportów podczas audytów
    • Bieżące rozwijanie narzędzi i raportów finansowych
    • Uczestnictwo w procesie zamknięć cyklicznych
    • Prowadzenie rozliczeń projektów capex w Zakładzie
    • Sporządzanie analiz ad hoc potrzebnych do podejmowania decyzji biznesowych
    • Udział w projektach mających na celu usprawnienie procesów w Zakładzie

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy w dziale analiz finansowych lub controllingu
    • Wykształcenie kierunkowe
    • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
    • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej
    • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
    • Preferowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej komunikatywnym (mówienie, rozumienie, czytanie, pisanie)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • Dofinansowanie zajęć sportowych i wypoczynku
    • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • Parking dla pracowników, dofinansowanie dojazdów do pracy
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów, firmowa biblioteka
    • Dodatkowe świadczenia socjalne, karty przedpłacone, kawa / herbata, owoce
    2 331 - 3 626 USD