• Wszystkie ofertyKrakówInżynieriaProjektowanieInżynier-branża budowlana
    Inżynier-branża budowlana
    Inżynieria
    Level Work

    Level Work

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Opis

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie i opracowywanie rozwiązań deskowań oraz systemów wsporczych na etapie przetargów i realizacji międzynarodowych projektów budowlanych
    • przeprowadzanie obliczeń konstrukcyjnych w celu optymalizacji rozwiązań deskowań oraz systemów wsporczych
    • wsparcie techniczne dla Działu Handlowego
    • kontakt z klientami w celu ustalenia optymalnych oraz najbardziej efektywnych rozwiązań

    Oczekiwania:

    • wykształcenie budowlane
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z szalunkami, podporami lub projektowaniem budynków
    • biegła znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub innego języka obcego w mowie i piśmie
    • bardzo dobra znajomość programów AutoCAD oraz pakietu Office; znajomość narzędzi BIM będzie atutem
    • znajomość oprogramowania do analizy konstrukcji (np. Robot lub podobne)

    Dodatkowe umiejętności:

    • zdolność do pracy zespołowej w międzynarodowym środowisku
    • umiejętność pracy samodzielnej oraz efektywnego planowania i organizacji
    • zorientowanie na potrzeby klienta

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i znajomości języków obcych
    • możliwość uczestnictwa w zagranicznych stażach
    • praca hybrydowa po okresie próbnym
    • profesjonalne wdrożenie w obowiązki z pomocą doświadczonego zespołu
    • współpraca z kreatywnym zespołem w inspirującej atmosferze
    • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, w pełni finansowanych przez pracodawcę, w tym:
    • prywatna opieka medyczna,
    • program Wellbeing, oferujący wsparcie psychiczne,
    • platforma benefitowa, zawierająca m.in. kartę sportową, bilety na wydarzenia kulturalne, zniżki i rabaty,
    • możliwość nauki języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański)
    1 942 - 2 590 USD