• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier Technolog
    Inżynier Technolog
    Inżynieria
    Level Work

    Level Work

    2 331 - 3 108 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    proces wytwarzania

    Mile widziane

    GMP

    Opis stanowiska

    Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze technologii, doskonale radzisz sobie z analizą danych, a także chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju procesów produkcyjnych, to ta praca może być idealna dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy innowacyjne rozwiązania w dziedzinie produkcji leczniczych produktów.

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad przebiegiem procesu wytwarzania i pakowania produktu leczniczego
    • Wprowadzanie nowych technologii do zakładu wraz z ich optymalizacją i ciągłym doskonaleniem w zakresie wytwarzania produktu i jego pakowania
    • Współpraca z globalnym działem badań i rozwoju
    • Udział w uruchamianiu nowych urządzeń
    • Opracowywanie procedur i dokumentacji technologicznej
    • Opracowywanie i wdrażanie materiałów opakowaniowych bezpośrednich oraz drukowanych
    • Udział w projektach inwestycyjnych
    • Współpraca z innymi działami w zakresie CAPA i odchyleń
    • Współpraca z działem walidacji podczas produkcji serii walidacyjnych i/lub rejestracyjnych
    • Rozwiązywanie problemów technologicznych

    Wymagania:

    •  Wykształcenie wyższe techniczne o profilu produkcyjnym, chemicznym lub farmaceutycznym.

    •  Praktyczna znajomość zasad GMP

    •  Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w organizacji

    •  Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów

    •  Zdolności analityczne

    •  Znajomość narzędzi rozwiązywania problemów

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

    Dodatkowe benefity:

    •  Prywatna opieka medyczna.

    •  Dofinansowanie kursów i szkoleń oraz zajęć sportowych.

    •  Elastyczny czas pracy.

    •  Owoce.

    •  Firmowa biblioteka.

    •  Brak dress code’u.

    •  Kawa/herbata.

    •  Parking dla pracowników.

    •  Karty przedpłacone.

    •  Dofinansowanie dojazdów do pracy.

    2 331 - 3 108 USD