• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaElektronikaMłodszy technik elektronik
    Młodszy technik elektronik
    Inżynieria
    Level Work

    Level Work

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Lutowanie

    Opis stanowiska

    OBOWIĄZKI:

    • montaż i uruchamianie funkcjonalne podzespołów elektronicznych
    • udział w projektowaniu i budowie stanowisk pomiarowych
    • lutowanie elementów elektronicznych na płytkach drukowanych (praca również pod mikroskopem)
    • kontrola poprawności montażu elektronicznego
    • możliwość pracy przy obsłudze urządzeń do montażu elektronicznego

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie kierunkowe- mile widziany tytuł inżyniera lub osoba w trakcie edukacji
    • znajomość podstaw działania analogowych i cyfrowych układów elektronicznych
    • umiejętność czytania schematów elektronicznych
    • umiejętność lutowania
    • doświadczenie w obsłudze urządzeń pomiarowych
    • mile widziane umiejętności z zakresu programowania mikrokontrolerów
    • zdolności manualne potrzebne do montowania niewielkich elementów
    • brak przeciwwskazań do pracy z użyciem mikroskopu

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o prace
    • praca w w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
    • wdrożenie do pracy - szkolenie stanowiskowe
    • środowisko pracy ceniące sobie wzajemne wsparcie, zaufanie i współpracę
    • samodzielność w wykonywaniu obowiązków
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dzień wolny z okazji urodzin)
    • atrakcyjne metody premiowania, dodatki świąteczne
    • parking dla pracowników

    1 502 - 1 683 USD