• Wszystkie ofertyBiskupice PodgórnePrawoStarszy Specjalista ds. Stosunków Zewnętrznych
    Starszy Specjalista ds. Stosunków Zewnętrznych
    new
    Prawo
    LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

    Biskupice Podgórne
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    legal

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Główne obowiązki:

    • Reprezentowanie Spółki w kluczowych sprawach i projektach przed administracją publiczną, instytucjami rządowymi, podmiotami prywatnymi oraz partnerami biznesowymi
    • Sporządzanie i analiza dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych
    • Planowanie i realizacja projektów prowadzonych przez Departament Relacji Zewnętrznych
    • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
    • Wprowadzanie do systemu danych, raportów
    • Współpraca z działem zakupów, księgowości i finansów
    • Organizacja wizytacji i spotkań

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe prawnicze
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata (mile widziane w zakresie przemysłu energetycznego, prawa gospodarczego)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne w mowie i piśmie
    • Umiejętność przeprowadzania analizy i formułowania syntetycznych wniosków i tez, opracowywania planów i harmonogramów
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Umiejętność organizacji i określania priorytetów pracy
    • Chęć podjęcia pracy polegającej na prowadzeniu spraw i projektów z różnych dziedzin
    • Umiejętność reagowania na bieżące problemy i ich rozwiązywania w sposób szybki i skuteczny
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Prawo jady kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego
    • Czynny udział w projekcie greenfield
    • Pakiet relokacyjny
    • Pracę w miedzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
    • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej
    • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej