• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeMłodszy Inżynier Konstruktor
    Młodszy Inżynier Konstruktor
    Inżynieria
    LHH Recruitment Solutions

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Wykształcenie kierunkowe
    Angielski
    AutoCAD
    SolidEdge
    SAP

    Opis stanowiska

    Dla naszego Klienta (produkcja) z okolic Łomianek poszukujemy Młodszego Inżyniera Konstruktora

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla produkcji, serwisowej oraz instrukcji
    • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych i technologicznych produkowanych urządzeń pod okiem doświadczonego pracownika
    •  Wsparcie techniczne linii produkcyjnej przy produkcji urządzeń
    • Poprawa jakości produktu poprzez projektowanie, wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika, chłodnictwo, klimatyzacja lub pokrewne
    • Wiedza z zakresu obróbki plastycznej blach
    • Znajomość programów CAD (AutoCAD, SolidEdge)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego- codzienna praca z dokumentacją
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość systemu SAP

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Benefity: dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do obiadów, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie wypoczynku

    Miejsce pracy: okolice Łomianek