• Wszystkie ofertyPoznańLogistykaLogistykaReferent/Referentka ds. Zapewnienia Jakości – ½ etatu
    Referent/Referentka ds. Zapewnienia Jakości – ½ etatu
    Logistyka
    Lidl Polska

    Lidl Polska

    Poznań
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Lidl Polska

    Lidl Polska

    Jesteśmy liderem wśród firm handlowych w Europie. Chcemy, by nasi klienci mieli Więcej na radość z życia. Dlatego nasze artykuły to gwarancja wysokiej jakości, niskiej ceny i zrównoważonej produkcji.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    angielski/niemiecki
    Prawo jazdy kategorii B

    Opis stanowiska

    Godziny pracy: codziennie, 9:00-13:00, praca stacjonarna, niepełny etat

    Zadania:

    • Dbanie o logistykę próbek w Dziale Zapewnienia Jakości – zamawianie produktów, zakup produktów, odbiór zamówionych produktów i weryfikacja zgodności procesu dostawy, informowanie osób odpowiedzialnych i przekazywanie im produktów
    • Przygotowywanie i wysyłanie produktów do instytucji zewnętrznych
    • Weryfikacja dostępności produktów na rynku
    • Prowadzenie poprawnej i kompletnej dokumentacji procesów związanych z logistyką produktów
    • Odbiór i rozpakowywanie paczek z biura pocztowego, odpowiednie rozłożenie produktów według funkcjonującego schematu, poinformowanie osób zainteresowanych
    • Dokonywanie zapisów na stosownych formularzach w celu zapewnienia zgodności realizowanych procesów
    • Tworzenie zestawień, tabel i podsumowań

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie
    • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego (na poziomie komunikatywnym)
    • Umiejętność komunikacji i współpracy
    • Zorientowanie na wynik
    • Otwartość na zmiany oraz umiejętność pracy pod presją czasu
    • Prawo jazdy kategorii B

    Benefity:

    • Umowę o pracę na min. 12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
    • Praca stacjonarna w godzinach 9:00-13:00
    • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych
    • karta MultiSport / Medicover Sport
    • kupony rabatowe na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
    • Możliwość dofinansowania kursów językowych
    • Szeroki pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i awansu

    RÓWNE PŁACE

    Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.