• Wszystkie ofertyWarszawaMediaBuying Intelligence Specialist
    Buying Intelligence Specialist
    new
    Media
    Group One

    Group One

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    media

    umiejętności analityczne

    kreatywność

    wydawcy

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Obecnie do naszego zespołu  poszukujemy:

    Na tym stanowisku będziesz się zajmować:

    • odpowiedzialność za komunikację na linii Buying -  Zespoły Biznesowe,
    • udział w rozliczeniach rocznych z Wydawcami i Klientami,
    • komunikacja i współpraca  z zespołami specjalistycznymi  (TV, Paid Social, SEM, SEO),
    • ścisła współpraca z działem Operacji (analitycy, programiści) przy tworzeniu nowych narzędzi ,
    • udział w negocjacjach rocznych oraz uczestnictwo w realizacji strategii zakupowej Group One,
    • monitorowanie realizacji celów buyingowych oraz kontraktów handlowych.

    Dołącz do nas, jeżeli:

    • masz min. 2,5/3- letnie doświadczenie w pracy w mediach
    • posiadasz umiejętności analitycznych
    • myślisz kreatywnie
    • masz podstawową wiedzę na temat wydawców offline i online
    • posiadasz umiejętności pracy zespołowej oraz pracy na projektach
    • posiadasz proaktywne podejście do pracy, gotowość do działania i poszukiwania rozwiązań

    Co doceniają eksperci pracujący w Group One Media

    • wsparcie przy certyfikacji z najbardziej zaawansowanych narzędzi Google,
    • współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku,
    • 2h w tygodniu na rozwój pasji lub spędzenie czasu z bliskimi (praca w piątki do 15:00),
    • pracę hybrydową - prawdziwą i elastyczną :)
    • biuro pet friendly - Twój pupil będzie się tu czuł jak u siebie,
    • zgrane teamy - 96% pracowników jest zadowolonych ze współpracy w swoim zespole,
    • platformę eTutor do nauki języka angielskiego lub niemieckiego - za free
    • nieograniczony dostęp do platformy EAP, która zadba o Twój dobrostan psychiczny,
    • prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport,
    • zaangażowanie organizacji w działania na rzecz klimatu - zerknij na naszą Deklarację z WWF Polska,
    • wzajemną wymianę wiedzy z najlepszymi ekspertami na rynku, np. dzięki prezentacjom z cyklu Inspirujące Czwartki, opracowaniom WTFAQ i wielu innych
    • Megazespoły - regularne spotkania strategiczne wszystkich ekspertów obsługujących danego klienta, niezależnie od specjalizacji oraz spółki, w której pracują,
    • wewnętrznie wypracowany system ewaluacji: rozmowy rozwojowe, jasną ścieżkę kariery, indywidualne podejście i możliwość zmiany specjalizacji,
    • dodatkowe benefity dla pracowników z min. 5-letnim stażem (+10 dni urlopu, wysokie ubezpieczenie),
    • bonus dla świeżo upieczonych rodziców
    • program rozwojowy People Manager,
    • umowę o pracę - po okresie próbnym na czas nieokreślony,
    • program onboardingowy oraz Buddy ułatwiający szybki start,
    • parking rowerowy, gaming room.

    Group One jest największą, niezależną grupą komunikacyjną w Polsce funkcjonującą na rynku od 2013 roku. Zatrudnia już ponad 600 osób. Oferuje klientom szeroki wachlarz usług, poczynając od strategicznych, przez kreatywne i mediowe, aż po technologiczne. Jej przewagą są silne digitalowe kompetencje, które od początku istnienia stanowiły trzon struktury – ponad 60% biznesu Group One to projekty on-linowe, które realizowane są z wykorzystaniem silnych relacji m.in. z Facebookiem i Google.

    Oprócz stałego wzmacniania kompetencji digitalowych, Group One rozwija się, rozbudowując kompetencje strategiczne, kontentowe i zarządzania marką, tworząc unikalną ofertę na rynku.

    Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na:

    WWW: http://valuemedia.pl/

    Facebooku: https://www.facebook.com/ValueMedia

    Instagramie:https://www.instagram.com/groupone_poland/