• Wszystkie ofertyTychySprzedażZarządzanie sprzedażąManager Działu Sprzedaży
    Manager Działu Sprzedaży
    new
    Sprzedaż
    Linkhouse

    Linkhouse

    3 371 - 3 890 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Linkhouse

    Linkhouse

    Największa w Polsce platforma content marketingu i link buildingu, która pomaga firmom oszczędzać miesięcznie tysiące godzin pracy specjalistów zajmujących się publikacją treści. Mamy ponad 70 000 portali w bazie i doskonałą obsługę klienta.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    CRM

    sprzedaż wieloetapowa

    zarządzanie zespołem

    szkolenia

    język angielski

    Umiejętności liderskie

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dołącz do naszego zespołu jako Manager Działu Sprzedaży

    Jesteśmy Linkhouse - platformą link buildingu działającą na globalnym rynku. Naszą misją jest połączenie reklamodawców i wydawców z całego świata, a teraz poszukujemy energicznego lidera do objęcia stanowiska Managera Działu Sprzedaży.

    Od prawie dekady rozwijamy naszą platformę, wspierając działania link buildingowe dla naszych klientów, którymi są głównie agencje SEO oraz średnie i duże e-commerce. Mamy silną pozycję na rynku polskim, a teraz z Twoją pomocą chcemy zdobyć rynek międzynarodowy. Dołącz do nas i wspólnie osiągnijmy globalny sukces!

    Opis stanowiska:

    Jako Manager Działu Sprzedaży będziesz zarządzał kilkuosobowym zespołem odpowiedzialnym za działania sprzedażowe na rynku polskim i zagranicznym. Otrzymasz pełne wsparcie działu marketingu oraz zarządu w realizacji swoich działań. W obszarze Twoich działań będzie zarówno nowa sprzedaż oraz utrzymanie i rozwój klienta.

    Nie potrzebujesz wiedzy branżowej - wszystkiego Cię nauczymy. Oczekujemy natomiast wysokich zdolności sprzedażowych oraz liderskich.

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży - idealnie w B2B
    • min. 2-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
    • wysoko rozwinięte umiejętności liderskie
    • umiejętności trenerskie, szkoleniowe (wdrażanie nowych pracowników zespołu)
    • doświadczenie w sprzedaży wieloetapowej
    • umiejętność budowania długofalowych relacji (nasi klienci zostają z nami na lata, to nie sprzedaż jednorazowa)
    • doświadczenie w przygotowywaniu i egzekwowaniu działań prospectingowych (kampanie e-mail, kampanie telefoniczne)
    • zaawansowany język angielski - potrzebny do weryfikacji pracy zespołu oraz do komunikacji mailowej i bezpośredniej z klientami
    • umiejętność pracy z systemami CRM i innymi wspierającymi sprzedaż (idealnie HubSpot, Apollo - nie jest to warunek konieczny)
    • silna motywacja do zbudowania razem czegoś dużego :)

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie podstawowe + transparentny, porządny system premiowy
    • wszelkie niezbędne narzędzia pracy
    • udział w krajowych i zagranicznych konferencjach branżowych (m.in. Tajlandia, Wietnam, Hiszpania, Estonia i wiele więcej)
    • pracę stacjonarną w Katowicach (obecnie pracujemy hybrydowo - 3 dni stacjonarnie)
    • a przede wszystkim realny wpływ w zbudowaniu pozycji ważnego gracza na światowym rynku usług marketingowych
    3 371 - 3 890 USD

    B2B