• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseInneMłodszy Specjalista / Specjalistka ds. windykacji
    Młodszy Specjalista / Specjalistka ds. windykacji
    Finanse
    LINKTIS SP Z O O

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    Ms office

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Obsługa spraw windykacyjnych, monitorowanie spłat.
    • Przygotowywanie zestawienia „call for payment”
    • Kontakt telefoniczny, mailowy z Klientami w sprawach windykacyjnych.
    • Wyjaśnianie problematycznych spraw.

    Nasze wymagania

    • Poziom języka angielskiego pozwalający na komunikację windykacyjną z Klientami zagranicznymi. (warunek konieczny).
    • Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem.
    • Dobra organizacja pracy własnej.
    • Znajomość pakietu MS Office Excel
    • Skrupulatność, terminowość, dociekliwość
    • Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego nauczymy

    Mile widziana chęć rozwoju w dziale finansów oraz wykształcenie w kierunku pokrewnym.

    To oferujemy

    • Rozwój kariery zawodowej oparty na budowaniu swoich kompetencji poprzez kontakty z międzynarodowymi podmiotami i atrakcyjnymi rozwiązaniami branżowymi.
    • A co najważniejsze praca z wyjątkowymi ludźmi, gdzie realizowane są wspólne pasje.
    • Stabilną i długoterminową współpracę - nie szukamy kogoś na chwilę. Jesteśmy zgranym zespołem i szukamy człowieka, który dołączy do nas na stałe;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
    • Prywatna opieka medyczną oraz możliwość zakupu pakietu dla Twoich najbliższych.
    • Dofinansowanie do karty Medicover Sport
    • Program rekomendacji pracowników;
    • Możliwość dołączenia do firmowych drużyn sportowych
    • Integracje oraz wewnątrzfirmowe eventy.