Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

(Senior) Copywriter
new
Marketing
LiquidThread

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
portfolio
Angielski
digital
Opis stanowiska

Zajmujemy się digital marketingiem. Nasz przepis na sukces to łączenie wiedzy o konsumencie z celami biznesowymi marketera, tak by tworzyć skuteczną komunikację marek. By to osiągnąć, skupiamy ekspertów z najróżniejszych obszarów: media, rozrywka, technologia i digital art. Specjalizujemy się w mediach cyfrowych, dobierając najefektywniejsze kanały i formaty komunikacji. Tak, tak, dane i wyciąganie z nich wniosków to też my. Myślimy doświadczeniem ludzi z markami – bo chcemy, by nasza komunikacja i marki, dla których pracujemy były uwielbiane. Tworzymy centra kompetencji, z których korzystają agencje Publicis Groupe.

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • współtworzenie kampanii reklamowych i rozwijanie już istniejących, ze szczególnym uwzględnieniem kampanii ATL, BTL i digital
  • pisanie haseł i tekstów reklamowych, tłumaczenia i adaptacje oraz wszelka inna praca z tekstem szczególnie na potrzeby ATL, digital, POS, a także scenariuszy spotów reklamowych.
  • ścisła współpraca z Art Directorem, Strategiem oraz Accountem w zależności od etapu projektu

Kwalifikacje:

  • co najmniej 1-2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
  • doświadczenie w pracy nad kampaniami zintegrowanymi
  • Znajomość świata, trendów, nie tylko reklamy
  • doświadczenie w pracy dla dużych klientów będzie dużym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i komunikatywna angielskiego
  • Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest przesłanie swojego portfolio

Co oferujemy:

  • Pracę hybrydową
  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
  • Dostęp do platformy benefitowej Nais, dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu („wakacje pod gruszą");
  • Możliwość nauki języków obcych z pomocą platformy eTutor dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych;

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.