• Wszystkie ofertyKrakówLogistykaLogistykaKierownik Produkcji
    Kierownik Produkcji
    Logistyka
    Lood is Good

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    produkcja
    Microsoft Excel
    Ms office

    Opis stanowiska

    Kierownik Produkcji (umowa na zastępstwo)

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie zespołem produkcyjnym - produkcja żywności,
    • przygotowywanie prób technologicznych, paneli degustacyjnych
    • opracowywanie nowych receptur, doskonalenie istniejących oraz doskonalenie technologii produkcyjnych,
    • zarządzanie logistyką dostaw produktów do loodspotów, bezpośrednich konsumentów oraz b2b,
    • tworzenie bieżącego planu produkcyjnego,
    • nadzór pracy pracowników,
    • obsługa systemów magazynowych oraz platform do sprzedaży e-commerce;
    • sprawowanie pieczy nad procesem szkoleniowymi,
    • nadzór nad dokumentacją związaną z bieżącą produkcją,
    • dążenie do minimalizacji kosztów produkcji,
    • doskonalenie procesów produkcyjnych oraz zwiększanie efektywności i wydajności pracy,
    • nadzór nad standardami jakości produkowanych produktów,
    • kontrola stanów produkcyjnych - zarówno surowców jak i produktów
    • bieżąca koordynacja współpracy między działem produkcji a pozostałymi działami firmy,
    • archiwizacja raportów sprzedażowych,
    • sporządzanie raportów z przebiegu produkcji i cyklu produkcyjnego oraz prezentowanie wyników pracy,
    • nadzór nad przestrzeganiem norm bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy,
    • nadzór nad stanem technicznym maszyn i właściwym ich użytkowaniem oraz informowanie o nieprawidłowym działaniu maszyn,
    • codzienna komunikacja z innymi działami firmy.

    Wymagania:

    • doświadczenie w produkcji spożywczej, szczególnie cukierniczej (wymagane),
    • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
    • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (etat),
    • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem i tworzeniu planu pracy,
    • umiejętność obsługi programów MS Office (z uwzględnieniem programu Excel oraz Word),
    • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • wielozadaniowość i zorientowanie na cel,
    • umiejętności organizacyjne i analityczne,
    • podejmowania inicjatywy i proponowanie innowacyjnych rozwiązań,
    • komunikatywność, skrupulatność.

    Mile widziane:

    • znajomość podstawowych dokumentów w zakresie pracy produkcji w gastronomii,
    • znajomość procedur HACCP, GMP/GHP,
    • znajomość i umiejętność obsługi platform e-commerce oraz systemów magazynowych

    Co oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zlecenie lub b2b,
    • pracę również po zakończeniu umowy na zastępstwo na stanowisku zastępcy kierownika,
    • pełne przeszkolenie stanowiskowe,
    • możliwość skorzystania z pakietów sportowych,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • wsparcie managera,
    • udział w innowacyjnych projektach marketingowych,
    • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • najlepsze loody i kremy orzechowe w Krakowie i Warszawie :)