Oferty
Przedstawiciel Handlowy Kluczowych Klientów
Sprzedaż

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
LOTTE Wedel

LOTTE Wedel

Jesteśmy najstarszą i według wielu najsmaczniejszą, czekoladową marką w Polsce! Od ponad 170 lat dostarczamy przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

wykształcenie wyższe

dobra organizacja pracy

relacje

kreatywność

prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

Będąc częścią grupy LOTTE, Wedel jest zarządzany lokalnie, przez polski zespół zarządzający, a wszyscy pracownicy są autorami zmian – współtworzą firmę i jej portfolio. Strukturę zatrudnienia wyróżnia różnorodność, a kultura organizacyjna oparta jest na szacunku i otwartości na różne punkty widzenia oraz nowe rozwiązania, przy jednoczesnym pielęgnowaniu pamięci o historii i dokonaniach założycieli. Więcej o kulturze organizacyjnej Wedla: https://wedel.pl/o-firmie/nasze-wartosci 🍫

Opis stanowiska:

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych w grupie przypisanych kluczowych klientów
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości oraz ekspozycji produktów
  • Egzekwowanie standardów merchandisingowych ze szczególnym uwzględnieniem tzw. standardów kanałowych
  • Proponowanie aktywności marketingowych
  • Efektywne komunikowanie promocji firmowych
  • Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • Realizacja umów handlowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • Orientacja na cel, zaangażowanie i motywacja
  • Wysoko rozwinięta kultura osobista, komunikatywność i otwartość
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji
  • Umiejętność planowania, systematyczność i dobra organizacja pracy
  • Kreatywność oraz elastyczność w działaniu
  • Gotowość do pracy w zmieniającym się środowisku
  • Praktyczne umiejętności negocjacyjne
  • Moc wymyślania i wdrażania rzeczy niemożliwych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,
  • perspektywa rozwoju zawodowego w renomowanej firmie,
  • szansa na budowanie kariery w najlepszym zespole sprzedaży,
  • premie i programy nagradzające podejmowanie inicjatywy,
  • samochód służbowy,
  • ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna (rehabilitacje, szczepienia ochronne),
  • słodkie paczki na święta i Dzień Dziecka, bony na święta, dofinansowanie do wakacji i konkursy dla pracowników,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • wolontariat pracowniczy,
  • aktywności i programy rozwojowe, w tym szkolenia, sport i programy CSR,
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej,
  • swobodny dostęp do produktów i nowości, zniżki w Firmowym Sklepiku Wedla oraz Pijalniach Czekolady E. Wedel.