Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik robót żelbetowych
new
Inżynieria
MACK-BUD Sp. z o.o.

Wrocław
9 000 - 13 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
uprawnienia budowlane
AutoCAD
prawo jazdy
Mile widziane
samodzielność
Friendly offer
Opis stanowiska

Spółka MACK-BUD powstała z pasji do specjalistycznych robót konstrukcyjnych, planowania i koordynacji prac.

Prężny rozwój spółki odbywa się dzięki zaangażowaniu i elastyczności naszych pracowników.

W związku z powyższym poszukujemy nowych osób do naszego zespołu:

Twój zakres obowiązków

· nadzorowanie prac budowlanych w wyznaczonym zakresie;

· koordynowanie prac sił własnych;

· kontrola jakości oraz terminowości prac zleconych firmom podwykonawczym;

· dbanie o zgodność realizowanych prac budowlanych z dokumentacją projektową;

· kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości;

· dbanie o przestrzeganie zasad BHP;

· prace administracyjno- biurowe.

Nasze wymagania

· wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa;

· dyspozycyjność;

· prawo jazdy kat.B;

· znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad;

· zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole;

· min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

· zaangażowanie w realizowane projekty.

To oferujemy

· przyjazną atmosferę pracy;

· atrakcyjne wynagrodzenie;

· możliwość nawiązania długoletniej współpracy i rozwoju zawodowego;

· narzędzia niezbędne do pracy (tj. laptop służbowy, telefon).

9 000 - 13 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B