• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingCopywriter SEO
    Copywriter SEO
    new
    Marketing
    Manley

    Manley

    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    SEO

    copywriting

    content marketing

    Mile widziane

    social media

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    To może być oferta dla Ciebie, jeśli:

    • tworzysz wartościowe, unikalne i angażujące treści, które nie tylko spełniają cele SEO, ale również angażują, budują zaufanie i są wartościowe dla czytelników,
    • znasz i wykorzystujesz w swoich treściach podstawy SEO takie jak dobór odpowiednich słów kluczowych, linkowanie wewnętrzne lub zewnętrzne,
    • wykorzystujesz w treściach nagłówki H1-H3,
    • analizujesz treści konkurencji, by tworzyć lepsze, wartościowe materiały,
    • wnikliwie robisz research zanim przystąpisz do pracy,
    • potrafisz elastycznie dostosowywać styl pisania do różnych formatów treści - od eksperckich artykułów sponsorowanych po opisy kategorii i treści sprzedażowe na strony internetowe,
    • nie stanowi dla Ciebie problemu zrozumienie branży klientów, potrafisz dostosować treści do specyfiki różnych branż i potrzeb klientów,
    • wykorzystujesz narzędzia seo do analizy słów kluczowych, by Twoje treści były jeszcze lepsze
    • znasz zasady poprawnej polszczyzny i piszesz bezbłędnie, poprawnie gramatycznie treści, które jednocześnie są atrakcyjne i łatwe do czytania,
    • w swoich tekstach wykorzystujesz język korzyści
    • jesteś terminowy i ustalony harmonogram jest dla Ciebie priorytetem,
    • tworzenie treści sprawia Ci satysfakcję, w szczególności gdy widzisz efekty swojej pracy, jak Twoje teksty osiągają najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania,
    • jesteś pozytywnie nastawiony na możliwości, jakie niesie AI w pracy copywritera i chętnie korzystasz z najnowocześniejszych narzędzi, by ułatwić sobie pracę,
    • zawsze bierzesz odpowiedzialność za swoje zadania,
    • zwracasz uwagę na szczegóły i nie trzeba po Tobie poprawiać czy wskazywać palcem konkretnych rozwiązań,
    • nie sprawia Ci problemu przygotowanie meta title i meta description dla danej podstrony,
    • dobrze przyjmujesz i przekazujesz informację zwrotną,
    • jesteś zorganizowaną osobą dbającą o szczegóły, która potrafi skutecznie zarządzać zadaniami oraz utrzymywać wysoki poziom koncentracji,

    … to być może jesteś osobą, której szukamy.

    To zdecydowanie NIE JEST oferta dla Ciebie, jeśli:

    • o seo jedynie słyszałeś,
    • wyręczasz się w tworzeniu treści narzędziami AI,
    • piszesz artykuły na ilość, nie na jakość,
    • nie radzisz sobie z krytyką,
    • nie umiesz samodzielnie zorganizować swojego czasu pracy,
    • nie tworzysz jakościowych treści na potrzeby seo i marketingu,
    • tworzysz treści bez zastanowienia i analizy konkurencji oraz słów kluczowych.

    Kilka słów o nas

    Jesteśmy małą, dynamicznie rozwijającą się agencją marketingową, specjalizującą się w działaniach SEO oraz tworzeniu unikalnych, wartościowych treści. Naszą główną działalnością jest Agencja Marketingowa Manley. Oprócz tego prowadzimy także studio graficzne Good Project, gdzie realizujemy wyjątkowe projekty identyfikacji wizualnej dla klientów. Tworzymy spójne, kreatywne koncepcje, które wzmacniają wizerunek firm i przyczyniają się do ich sukcesów.

    Prowadzone przez nas działania SEO są kluczowe dla sukcesów naszych klientów, dlatego szukamy osoby z pasją, która wesprze nas w realizacji tych celów. Wierzymy, że wysokiej jakości treści stanowią fundament skutecznego marketingu – jak powiedział Bill Gates: "Content is King" – i my całkowicie się z tym zgadzamy.

    Stawiamy zawsze na jakość, a nie na ilość. Tworzymy zgrany i partnerski zespół, gdzie każda osoba ma realny wpływ na nasze działania. Konflikty, jeśli się pojawią, rozwiązujemy na wczesnym etapie, stawiając na otwartość i współpracę. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu, nieustannie się rozwijamy, dążąc do jeszcze większych sukcesów. Cały czas wspólnie pracujemy nad utrzymaniem i budowaniem pozytywnego wizerunku naszej firmy.

    Nie jesteśmy korporacją – jesteśmy zespołem, w którym każdy liczy się tak samo, a atmosfera pracy opiera się na wzajemnym wsparciu i partnerstwie. Jeśli chcesz tworzyć treści, które mają realny wpływ na wyniki, oraz pracować w miejscu, gdzie twoja kreatywność i zaangażowanie są naprawdę doceniane – dołącz do nas!

    Na czym będzie polegała współpraca na stanowisku Copywritera?

    Twoim zadaniem będzie tworzenie wysokiej jakości, unikalnych treści wspierających działania SEO. Będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie artykułów sponsorowanych, blogów, opisów kategorii oraz treści na strony internetowe klientów. Dodatkowo, zajmiesz się aktualizowaniem starszych treści zgodnie z wytycznymi SEO. Każdego miesiąca ustalimy zakres prac, zazwyczaj w granicach 100 000–200 000 zzs. Preferujemy rozliczenie raz w miesiącu na podstawie raportu napisanych treści. Nie lubimy biurokracji, więc wszystkie formalności uprościmy do minimum. Mamy dla Ciebie mały test. W formularzu aplikacyjnym w dowolnym miejscu użyj słowa “Mars”.

    Jakiego rodzaju treści będziesz dla nas tworzyć?

    • artykuły eksperckie - głównie na nasze strony takie jak: manley.pl - tematyka marketingu internetowego, goodproject.pl - tematyka związana z brandingiem firm,
    • artykuły sponsorowane na portale zewnętrzne - w ramach działań SEO dla naszych klientów piszemy artykuły na różnego typu portale. Będzie tego sporo. Czasami na jeden temat trzeba przygotować kilka całkowicie innych, unikalnych artykułów,
    • artykuły blogowe - dla naszych klientów tworzymy wartościowe treści w postaci artykułów blogowych. Często są to różnego typu poradniki, których celem jest pozyskanie wartościowego ruchu z popularnych wyszukiwarek. W pierwszej kolejności stawiamy na jakość, by treści były dla ludzi. Tematyka jest zróżnicowana od artykułów na temat sprzętu sportowego, po tematy związane z budownictwem czy produkcją kominów,
    • opisy kategorii - współpracujemy z wieloma sklepami, dla których chcemy osiągnąć jak najwyższe pozycje kierujące na podstrony kategorii w sklepach internetowych. Dla nich przygotowujemy opisy kategorii produktów, często umieszczając linkowanie wewnętrzne,
    • treści na strony internetowe naszych klientów - głównie są to podstrony ofertowe,
    • materiały wewnętrzne - głównie treści na nasze strony internetowe, mailing, oferty,
    • aktualizacja obecnych artykułów - modyfikujemy i aktualizujemy artykuły, które można zrobić lepiej.

    • odpowiedziałeś twierdząco na punkty z początku ogłoszenia oraz spełniasz poniższe warunki,
    • masz minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w tworzeniu różnego rodzaju treści na potrzeby seo,
    • znasz i wykorzystujesz w swojej pracy narzędzia Google Docs,
    • umiesz pracować zdalnie - jesteś samodzielny, komunikatywny.

    Oferujemy:

    • stawki: na dobry początek współpracy proponujemy 25 zł + VAT / 1000 zzs. Jeśli uważasz, że to mało - przekonaj nas. Jesteśmy otwarci na propozycje.
    • miesięczną ilość zleceń w przedziale od 100 do 200 tyś zzs - ustalimy z Tobą szacunkową ilość,
    • elastyczną formę współpracy na podstawie podpisanej umowy ramowej o współpracę: B2B (własna działalność gospodarcza) lub umowa o dzieło / zlecenie, jeśli wolisz (przy tych samych kosztach jakie ponosi pracodawca),
    • miejsce współpracy: współpraca całkowicie zdalna, czyli możesz pracować, gdzie tylko chcesz (o ile jest tam dobry dostęp do internetu)
    • współpraca w dowolnych godzinach: zależy nam, by wszystkie zlecone Ci zadania były wykonane na czas. Jeśli jesteś nocnym markiem, możesz to robić również w nocy.

    Chcesz aplikować?

    Jeśli już wiesz, że to właśnie Ciebie szukamy, prześlij nam swoje CV w formacie PDF oraz portfolio z przykładowymi treściami, które najlepiej pokazują Twój warsztat. Upewnij się, że w portfolio znajdują się przykłady:

    • artykułów eksperckich
    • artykułów blogowych
    • artykułów sponsorowanych
    • treści ofertowe na strony internetowe

    Uwaga! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne zgłoszenia. Lubimy uczciwe zasady i jasno oczekujemy, że włożysz wysiłek w to, aby pokazać, że to Ciebie szukamy. Postawmy sprawę jasno: zlecamy dużo treści, ale jednocześnie bardzo dużo wymagamy.

    Powodzenia!