• Wszystkie ofertyWarszawaHRHRKoordynator / Koordynatorka w Dziale Transportu z językiem niemieckim
    Koordynator / Koordynatorka w Dziale Transportu z językiem niemieckim
    HR
    MAOBI GROUP Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    Ms office
    niemiecki

    Mile widziane

    logistyka

    Opis stanowiska

    Obowiązki:

    • Udział w zespołowej realizacji projektów rekrutacyjnych z obszaru transportu.
    • Kontakt z pracownikami, zarządzanie ich czasem pracy i układanie grafików.
    • Zarządzanie bazą pracowników oraz aspektami ich codziennej pracy na terenie Niemiec takimi jak: urlopy, zakwaterowanie, zwolnienia lekarskie.
    • Współpraca z Account Managerem w teamie w zakresie aktualnych potrzeb rekrutacyjnych.
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz bieżący kontakt z pracownikami.

    Wymagania:

    • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. B1) – warunek konieczny.
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z pracownikami.
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
    • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i umiejętność pracy w zespole.
    • Znajomość pakietu MS Office.

    Mile widziane:

    • Wyksztalcenie w kierunku logistyka, zarzadzanie, produkcja lub pokrewne.
    • Znajomość jednej z branż: Transport / Logistyka.
    • Znajomość narzędzi do zarządzania procesem rekrutacji.
    • Doświadczenia w pracy w agencji rekrutacyjnej.

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus system prowizyjny.
    • Pracę w dynamicznym i innowacyjnym środowisku.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.
    • Niekorporacyjną atmosferę pracy.
    • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną Medicover z pakietem stomatologicznym.
    • Pełne wdrożenie i potrzebne wsparcie, zarówno na początku jak i w trakcie współpracy.
    • Elastyczny czas pracy – rozpoczynamy pracę między 8 a 9, kończymy między 16 a 17.
    • Organizacja transportu od Stacji Metra do biura.
    • Spotkania integracyjne.
    • Program rekomendacji pracowników.

    I wiele innych.