Oferty
Opiekun i Przedstawiciel Handlowy (praca w terenie)
Sprzedaż

Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

doradztwo

skuteczna komunikacja

dobra organizacja pracy

account manager

sprzedaż

Mile widziane

CRM

HubSpot

priorytetyzacja

odpowiedzialność

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Mardom Sp. z o.o.

Firma Mardom Sp. z o.o. to

Działamy na rynku polskim i zagranicznym. Nasze działania obejmują obszar B2B2C. Aktywności marketingowe prowadzimy zarówno online, jak i offline.

-> Poszukujemy doświadczonego specjalisty do samodzielnego zarządzania rynkiem i dobierania partnerów handlowych <-

Praca na obszarze województw: zachodnio-pomorskie, pomorskie, i częściowo: lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Twoje główne zadania

  • Opieka i rozwój obecnych Partnerów Handlowych - sklepy specjalistyczne z podłogami i/lub sztukaterią premium (około 60-80% Twojego portfela)
  • Poszukiwanie nowych Partnerów Handlowych i wprowadzanie naszych produktów (ważna będzie odpowiednia umiejętność dobierania odpowiednich marek i produktów do danego salonu/sklepu i zarządzanie rynkiem w modelu dystrybucji selektywnej)
  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych
  • Zmiana lokalizacji ekspozycji produktowych
  • Obsługa zleceń reklamacyjnych i odbywanie oględzin

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • doświadczenie w samodzielnym budowaniu rynku na podległym rejonie
  • umiejętność sprzedaży eksperckiej/doradczej
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • samodzielność, komunikatywność oraz dyspozycyjność
  • umiejętność budowania trwałych relacji, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
  • gotowość do regularnych kilkudniowych podróży służbowych na podległym rejonie
  • czynne prawo jazdy kat. B

  • znajomość branży wyposażenia wnętrz będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizja uzależniona od wyników sprzedaży
  • zatrudnienie na warunkach umowy o pracę
  • narzędzia pracy: samochód firmowy do użytku prywatnego (nowa Skoda Octavia Kombi 150KM wysoki standard wyposażenia), telefon komórkowy, laptop, karta paliwowa, budżet na hotele
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, z dobrą opinią na rynku, która stawia na wysoki poziom obsługi klientów
  • pracę w firmie, która cały czas się zmienia, wprowadza nowe produkty i dostosowuje do rynku, aby rozwijać sprzedaż
  • praca w firmie, w której średni staż pracy obecnego zespołu wynosi ponad 8 lat
  • szkolenia produktowe
  • benefity w postaci dofinansowania do kart MultiSport i ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Jak wygląda u nas proces rekrutacyjny?

  • Wstępna rozmowa telefoniczna;
  • Spotkanie rekrutacyjne online (1,5-2h);
  • Spotkanie stacjonarne w centrali i wykonanie zadań rekrutacyjnych (2h);
  • Przedstawienie oferty;
  • Decyzja o współpracy 🤝