Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Opiekun i Przedstawiciel Handlowy
new
Sales
Mardom Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
account manager
dobra organizacja pracy
doradztwo
skuteczna komunikacja
sprzedaż
Opis stanowiska

Firma Mardom Sp. z o.o. to lider rynku w produkcji i dystrybucji materiałów wnętrzarskich (listew dekoracyjnych, lameli ściennych, paneli laminowanych, podłóg winylowych itp.). Działamy na rynku polskim i zagranicznym. Nasze działania obejmują obszar B2B i B2C. Aktywności marketingowe dotyczą zarówno kanałów online, jak i offline. Poszukujemy doświadczonego specjalisty do samodzielnego prowadzenia różnorodnych projektów marketingowych.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • doświadczenie w samodzielnym budowaniu rynku na podległym rejonie
  • umiejętność sprzedaży eksperckiej/doradczej
  • dobra organizacja pracy
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • samodzielność, komunikatywność oraz dyspozycyjność
  • umiejętność budowania trwałych relacji, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
  • gotowość do częstych i czasami kilkudniowych podróży służbowych na podległym rejonie
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość branży wyposażenia wnętrz będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, z dobrą opinią na rynku, która stawia na wysoki poziom obsługi klientów
  • pracę w firmie, która cały czas się zmienia, wprowadza nowe produkty i dostosowuje do rynku, aby rozwijać sprzedaż
  • praca w firmie, w której średni staż pracy obecnego zespołu wynosi ponad 8 lat
  • zatrudnienie na warunkach umowy o pracę
  • szkolenia produktowe
  • benefity w postaci dofinansowania do kart MultiSport i ubezpieczenie grupowe
  • narzędzia pracy: samochód firmowy do użytku prywatnego (nowa Skoda Octavia Kombi 150KM wysoki standard wyposażenia), telefon komórkowy, laptop, karta paliwowa, budżet na hotele
  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizja uzależniona od wyników sprzedaży

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Jak wygląda u nas proces rekrutacyjny?

  • Wstępna rozmowa z agencją rekrutacyjną żebyśmy mogli ocenić Twoje kwalifikacje;
  • Spotkanie rekrutacyjne online bezpośrednio z firmą Mardom;
  • Spotkanie stacjonarne w centrali i wykonanie zadań rekrutacyjnych;
  • Decyzja o współpracy 🤝